TicketForEvent uses cookies OK

Events

2 этап 7 сезона "Что?Где?Когда?" от BrainHub

24-го сентября, в понедельник, приглашаем вас на первый этап седьмого сезона "Что? Где? Когда?" от BrainHub. Ведущий задаёт вопросы, команды в течение одной минуты обсуждают вопрос, а потом одновременно сдают ответы на карточках. Победителем становится команда, набравшая наибольшее количество бал
24 September 2018
Ukraine, Kiev
Show

JewishStyleParty_Shtetl Town

​Jewish Style Party - это уникальные и очень атмосферные вечеринки, которые проводятся лишь дважды в год и собирают под одной крышей много молодежи. Цель этого мероприятия - объединить молодежь, которая думает головой и жаждет от жизни большего!
23 September 2018
Ukraine, Kiev
Festival

ДумкоFest. Антикорупція

Відкритий майданчик для діалогу
23 September 2018
Ukraine, Kiev
Conference

QA Fest 2018

QA Fest is the largest conference in Ukraine dedicated to software testing.
21 — 22 September 2018
Ukraine, Kiev, Mercure Congress Centre
Conference

UX Meetup at Govitall

20 сентября в 18:30 приглашаем дизайнеров, UX-специалистов и всех, кому интересна тема User Experience, на наш митап. Своим опытом и реальными кейсами поделяться Юрий Бурлака и Мария Татаренко.
20 September 2018
Ukraine, Kiev
Seminar

Інстаграм і бізнес: інструменти успішного просування

Не знаєте, як позиціонувати свій бренд у Instagram? Мрієте побудувати унікальну стратегію для просування та пошуку нових клієнтів, але не знаєте з чого почати? Лекція по просуванню бізнес-сторінок в Instagram саме для вас!
20 September 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Seminar

Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

Ми живемо в еру нових технологій, нових поколінь і нових інструментів управління. Існує думка, що сьогодні EQ (емоційний інтелект) набагато важливіший IQ.
19 September 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Seminar

Без паніки: як легко вирішувати проблеми в бізнесі

Виникнення проблем в бізнесі – показник його росту. Вміння вирішувати проблеми – показник життєздатності бізнесу. Але буває так, що безкінечне вирішення проблем потребує стільки ресурсів, що на ведення власне бізнесу вже не вистачає сил. Що з цим робити?18 вересня в Chasopys Eduspace Вікторія Шумков
18 September 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Seminar

ITEAHub MeetUp: Hot Talks about PM

18 вересня на Hot talks about PM 2018 ви дізнаєтеся останні новини, новітні тренди і перспективи для PM, якими буде жити вся спільнота проектних менеджерів найближчим часом! Захід присвячений найгарячішим темам, які на слуху у міжнародного ком'юніті проектних менеджерів.
18 September 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Java Talk: When developers get REST

20 сентября в стенах DataArt вы сможете получить ответы на интересующие вас вопросы и повысить свой уровень владения Java!
18 September 2018
Ukraine, Kiev

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).