TicketForEvent uses cookies OK

Events

Filters:  Ukraine ×
Conference

JAZZ DO IT

A cocktail of informative cases of speakers from all over the world, great music and beach rest!
16 — 19 August 2018
Ukraine, Chornomorsk, База отдыха "Чайка"
Festival

Festival of National Sports "Cossack Spas"

18 серпня у Древньому Києві відбудеться ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака. В програмі фестивалю проведення Кубку України з національних видів спорту, презентація національних бойових мистецтв, національних видів спорту.
18 — 19 August 2018
Ukraine, Kopachev, Древний Киев в "Парке Киевская Русь"
Conference

V Конференция для косметологов "Active Beauty Conference"

21 августа 2018 г. в Одессе состоится V Конференция «Active Beauty conference». Только для специалистов в области косметологии и массажных техник! Теория+практика! Самые востребованные темы! 8 экспертов - практиков: 1. ОЛЬГА ЗИМАРКОВА 2. ИВАН БАДЬИН 3. ЕКАТЕРИНА ШУБИНА 4. ПАВЕЛ ГРИНИШИН 6. ЕКАТЕРИНА БИЖКО 7. АЛЕКСАНДРА КИРИЛЕНКО 8. СВЕТЛАНА ЮДИНА Вы узнаете: •Как просчитать себестоимость услуг, поставить конкурентные цены и при этом ЗАРАБАТЫВАТЬ? •Как выбрать бренд для работы и что будет популярно среди клиентов уже через полгода? •Как выстроить эффективное сотрудничество с « коллегами по цеху»? •Какие услуги стоит активно развивать, чтобы работать меньше, а зарабатывать больше? А также: •Обзор массажных техник по лицу и телу от гуру в этой области; •Обзор и новинки в тейпировании, нутрицевтике; •Теория+практика от ведущих специалистов бьюти рынка. Если вы: • Косметолог, • Дерматолог, • Массажист, • Эстетист по телу, • Руководитель beauty-предприятия, в котором представлена косметология, или только задумываетесь о том, чтобы открыть beauty-предприятие с косметологическим направлением, тогда данное событие именно для вас! Кому будет интересно посещение конференции? 1.Косметологам-эстетистам, которые планируют узнать трендовые направления и расширить ассортимент своих услуг. 2.Специалистам эстетической медицины (инъекционистам). «Не иглой единой» - узнают как с максимальной выгодой для себя сотрудничать с коллегами в сфере beauty для достижения совместных результатов их клиентов. 3.Массажистам по телу - для внедрения новых услуг для своих клиентов, объединений с другими специалистами. 4.Начинающим специалистам в области косметологии и массажных техник - для понимания
21 August 2018
Ukraine, Odesa
Seminar

Секс як засіб маніпуляції

Що лежить в основі відносин та яке місце займає секс? Як ми використовуємо секс для досягнення власних цілей, в тому числі і несвідомо? На лекції ви зможете провести самодіагностику своєї сексуальності та проаналізувати свої відносини на співзалежність.
21 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

ITEAHub MeetUp: Знайомтесь – я ваш клієнт! Як у 2018-му ефективно працювати з цільовими аудиторіями в соцмережах.

«Знайомтесь — я ваш клієнт!» — це захід, який допоможе вам створювати якісні та детальні портрети цільової аудиторії, раз і назавжди опанувати рекламні інструменти Facebook/Instagram та оптимізувати витрати на маркетинг в своїй компанії.
21 August 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Рецепт створення шедевру: Кемерон, Вакарчук, Шанель, Малевич

Прагнете дізнатись звідки беруться шедеври? Як переплавити події вашого життя у твори мистецтва? Приходьте на лекцію письменника і журналіста Костянтина Рильова. Лектор розповість, як народжуються безсмертні творіння, які інгредієнти для цього потрібні.
21 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Емоційний інтелект. Техніки впливу на емоції інших людей

Поговоримо про емоції та влив на них інших людей
22 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Секрети libido & парадокси mortido

Чи дiсно вiд любовi до ненависті - один крок? Як насправді взаємодiють та перетiкають одне в одного Ерос та Танатос? Як спрацьовує славнозвісна Амбівалентність Фройда?
22 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Інсайди з Кремнієвої долини: кар`єра у Data Science & Analytics in Bio/Fin/SocialTech

22 серпня в Креативному просторі Часопис відбудеться відкрита зустріч разом з Шилом Дандекаром, Staff/Senior Data Scientist компанії Intuit (USA), та Світланою Хуткою, засновницею та CEO U.World Foundation (США).
22 August 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Seminar

jugLviv meetup:GraalVM. Run Programs Faster Anywhere

jugLviv meetup
23 August 2018
Ukraine, L'viv, Rius Business Center&Hotel

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).