Events

Filters:  Business ×
Congress

novogodnitkongress2017.ticketforevent.com

Reliable tools, housing, increasing savings, and business development. For people who care about the future. For people who are looking for new modern ways of development. For people who want to live beautifully!
21 — 22 January 2017
Russia, Moscow
Master class

Зустріч з Андрієм Анпілоговим, керівником розробки китайського IoT стартапу Mesheven Technologies Limited (Шанхай)

23 січня до “Часопису” завітає Андрій Анпілогов, керівник відділу розробки китайского IoT стартапу Mesheven Technologies Limited з головним офісом у Шанхаї. Компанія займається розробкою програмної і апаратної платформи для IoT.
23 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Лекція Вікторії Придатко. ІТ рекрутинг без факапів: як залучити ІТ спеціалістів у вашу компанію.

24 січня у ході лекції засновниці і натхненниці vpteam.com.ua Вікторії Придатко розглянемо наступні питання: рекрутинг як відносини; онлайн та офлайн способи залучення ІТ фахівців та ін.
24 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Майстер-клас Дениса Ворошилова. Маркетолог 80-го рівня

25 січня в Chasopys Eduspace відбудеться майстер-клас від маркетолога Дениса Ворошилова, за плечима якого досвід просування ігрових продуктів на ринку Північної і Південної Америки, Європи і країн Азії.
25 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Training

Продавай як Маркетолог! Маркетинг на службі IT продажів.

26 січня автор блогу Digital Cup Денис Ворошилов розповість, як організувати продаж продукту або сервісу, якщо ваша IT компанія в Україні; як продати продукт або послугу, якщо вона складна для розуміння і в ній мало хто розбирається та що потрібно знати про процес узгодження IT послуг.
26 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Training

«Могу управлять продажами. Построение системы продаж в компании на основе системного подхода. Часть 2-я: Бизнес процессы»

В результате участники: Освоят техники и приёмы работы с разными типами возражений. Научатся индивидуально подходить к работе с возражениями (в зависимости от особенностей типа личности и мотивов клиента). Смогут перевести сопротивление клиента при холодном звонке или встрече в обсуждение возможного сотрудничества.
27 January 2017
Russia, Saint Petersburg, Отель "Введенски

Artificial Intelligence / Machine Learning: бізнес-кейси

HubHubHub.com організовує зустріч з підприємцями в сфері AI / ML, щоб обговорити цікаві ідеї та перспективи галузі на найближчі 3-5 років.
27 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Training

Л.Завалкевич: Эффективный руководитель

Успешное управление командой: от создания до достижения поставленной цели. Управление стрессовыми ситуациями. Правильная постановка целей и достижение их чужими руками. Выработка защиты от манипуляций. Определение присущего Вам уникального стиля лидерства и эффективное применение его на практике.
28 January 2017
Ukraine, Kiev, г. Киев, ул. Эспланадная 28, второй этаж, офис 8
Master class

Лекція Олександри Томашевської. «E-commerce та фріланс в Україні: особливості валютного та податкового контрою»

30 січня ви дізнаєтеся про способи легальної і відкритої роботи з нерезидентами у сфері Е-commerce і фрілансу, зможете прорахувати втрати на податках, а також ризики різноманітних «компромісних» варіантів оформлення діяльності.
30 January 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace