TicketForEvent uses cookies OK

Events

Presentation

Health holiday

Acquaintance and tasting with products of recovery. The products are designed for different population groups, taking into account the needs of the body in every period of life. Cosmetic and personal care products are manufactured using nanotechnology and are the result of the latest research
25 November 2017
Russia, Ulyanovsk

Лекторій BRAINY: Мозок між “дивитися” і “бачити” Як кванти стають бітами, а згодом - чуттями

За останні півсторіччя наука прийшла до розуміння того, яка прірва лежить між “сприйманням” та “усвідомленням”. Хоча кіно- і фотоапарати давно перевершили можливості очей Homo sapiens, їм все ще лишається недоступним складання поезії з приводу зареєстрованого на ПЗС-матрицю місячного сяйва.
27 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Workshop

Лекція співзасновниці Myhelix Дарії Лосєвої. Профілактика здоров'я: як правильно «хакнути» себе, або біохакінг.

Якщо вам цікаво поексперементувати з собою, дізнатись більше про себе, шукати нові питання та відповіді про організм, інвестувати час і гроші аби наблизитись до своєї мети — довголіття — тоді вам буде у нагоді лекція. На ній ми поговоримо про основні принципи біохакінгу.
28 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Seminar

Заїдайте стрес правильно

Стрес можна заїдати - це роблять багато. Але поки мало кому відомо, що їжа не просто допомагає смачно пережити важкі часи. Деякі продукти і особливі режими руху нейтралізують гормони стресу. Тобто - гасять проблему в зародку, оберігаючи ваше здоров'я від порушень, а вашу талію від зайвих сантиметрів
5 December 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Pregnancy Day. Kyiv

Дорогие будущие мамочки, и те, кто только планирует беременность! Мы приглашаем вас на новый летний Pregnancy Day от журнала "Твой малыш"! Наша команда готовит все для того, чтобы этот день был наполнен самыми интересными и полезными штуками для будущих мам.
9 December 2017
Ukraine, Kiev, Киевский Гольф Центр
Seminar

Как работать в системе здравоохранения России

Из этого семинара вы узнаете, как правильно работать в рамках страховой медицины (ОМС и ДМС) и при оказании платных медицинских услуг. Какие особенности, в чём отличие ДМС от ОМС, можно ли делать всё, что захотите в рамках платных медицинских услуг?
16 December 2017
Russia, Moscow
Seminar

Кінезіологія – як тіло говорить правду

Дар’я Ковальчук – міжнародний інструктор з Кіензіологіі, психолог, психотерапевт, засновник ГО ІКОС і офіційний представник міжнародної навчальної програми з кінезіології в Україні.
28 December 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Training

Брось курить! Курс "ОСВОБОЖДЕНИЕ.онлайн"

Пройдите 21-дневный онлайн-курс по избавлению от табачной зависимости. Все, что требуется: доступ в интернет и 30-40 минут в день на изучение материалов и выполнение простых заданий.
8 September — 31 December 2017
Conference

Dissection course for cosmetologists

Dissection course for cosmetologists
15 January 2018
Russia, Kazan', ул. Оренбургский тракт, 138, Казань, Татарстан, Россия, 420064
Conference

CADAVER COURSE SURGICAL RHINOPLASTY

CADAVER COURSE SURGICAL RHINOPLASTY
15 — 16 January 2018
Russia, Kazan', ул. Оренбургский тракт, 138, Казань, Татарстан, Россия, 420064

Country