Events

Filters:  Workshop ×
Workshop

Svetlana Lobanova: Design thinking in advertising

23 февраля поговорим о том, насколько важно понимать и чувствовать потребителя и как развить в себе это умение. Лекция будет полезна копирайтерам, дизайнерам, креативщикам, работающим в рекламной индустрии, а также тем, кто отвечает за развитие бренда на стороне клиента.
23 February 2017
Ukraine, Kiev, UNDERHUB
Workshop

Практичний воркшоп Boost Your Skills "Google Analytics для бізнес-потреб"

24 лютого кожен учасник матиме можливість власноруч налаштувати цілі, сегменти для свого чи тестового аккаунту та навчиться працювати з основними звітами Google Analytics під керівництвом експерта.
24 February 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Workshop

ОСОЗНАННОСТЬ 101. БЛАГОПОЛУЧИЕ

Курс построен на современных знаниях нейропсихологии и классических техниках медитации. Навыки осознанности развиваются регулярной практикой и останутся с вами на всю жизнь.
2 January — 25 February 2017
Workshop

Skills Course. Intensive workshop on presentation skills

"Chasopys Eduspace" and "Skills Club" would like to invite you to our intensive workshop on presentation skills. Where you will spend four exhausting but truly exciting and enjoyable hours learning how to carry out presentations and practicing this new skill with us!
25 February 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Workshop

Дарія Ставерська. PR для стартапів: як розповісти про ваш продукт світовим медіа

1 березня до Часопису завітає з лекцією Дарія Ставерська - незалежний експерт з комунікацій та розповість про те, як технологічним компаніям будувати стосунки з зарубіжними медіа.
1 March 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Workshop

Food-стартапы и тренды продвижения

Способы бюджетного продвижения ресторанов и уличной еды. food-тренды и виды фуд-контента для блогеров. Он-лайн сервисы для быстрого и комфортного поиска еды и бронирования столиков.
2 March 2017
Ukraine, Kiev, Гулять так гулять
Workshop

Зустріч-дискусія. Сучасне лідерство, або Що потрібно від вас вашій команді?

Хто ж він — сучасний бізнес-лідер в українських реаліях? Які риси йому притаманні? Як він взаємодіє з оточуючими? Про це та інші питання поговоримо на зустрічі-дискусії 7 березня в Chasopys Eduspace.
7 March 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Workshop

Практичний воркшоп Boost Your Skills. Як створити ефективну рекламну кампанію в Google Adwords

2 та 9 березня кожен учасник матиме можливість власноруч налаштувати цілі, сегменти для свого чи тестового аккаунту та навчиться працювати з основними звітами Google Analytics під керівництвом експерта.
2 — 9 March 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Workshop

Brand in the digital-environment. Part 4. Digital loyalty program

Программы лояльности — не просто красивые слова, а способ укрепить отношения с клиентами, увеличить объёмы продаж и повысить репутацию бренда. На лекции мы поговорим о видах, механике и кейсах программ лояльности.
9 March 2017
Ukraine, Kiev, UNDERHUB
Workshop

Практичний воркшоп Boost Your Skills. Facebook Ads: як запускати рекламні кампанії у Facebook та аналізувати їхні результати

На воркшопі ми детально попрацюємо з налаштуваннями реклами Facebook. Кожен учасник матиме можливість власноруч створити декілька кампаній.
10 March 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace

Country