TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Анита Луценко и Юлия Богдан: "СТО для тела." (Львов)

Не можешь сдвинуться с мертвой точки, заглох мотор, а с каждой новой попыткой похудеть загорается красный свет? Значит похудение требует капитального ремонта! Топ-тренеры Анита Луценко и Юлия Богдан проведут тюнинг твоего тела и мышления!
14 июля 2018
Украина, Львов, Студія Танцю «Біла Пантера»
Конференция

DevGAMM Talks Lviv 2018

Game Conference for Developers and Publishers
14 июля 2018
Украина, Львов, Malevich Night Club
Тренинг

Teachers' Upgrade. Live&Learn

Тренінг для молодих викладачів англійської та для тих, хто знаходиться в постійному пошуку вдосконалення. 5 годин, 5 нових технік покращення 5 навичок, більше 10 практичних вправ та інтерактивних додатків, 3 спікера і більше 30 років досвіду на трьох.
14 июля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Твоя інформаційна безпека

Всі ми зіштовхуємося з маніпуляцією у ЗМІ, рекламі, бізнесі та політиці. Інколи такий вплив помітити легко, але зазвичай він майстерно прихований. Тренінг навчить вас розпізнати демагогію, відділяти факти від емоцій та оцінювати достовірність інформації.
14 июля 2018
Ukraine, Ivano-Frankivs'k
Семинар

Lviv GameDev Mixer July

​Lviv GameDev Mixer – це щомісячна неформальна подія, що по вечорах п’ятниці збирає 30-80 розробників ігор та всіх зацікавлених в ігровій індустрії Львова на 2-3 години доповідей та нетворкінгу.
13 июля 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

Психологія ароматів

Запахи оточують нас кожен день, кожну хвилину, викликаючи певні асоціації та бажання. Але як вони формуються, яку інформацію несуть у собі і коли стають інструментом впливу? Розберемо наукову складову психології запахів, працюючи з колекцією з 40 ексклюзивних ароматів.
13 июля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

UTEW's Twelve. How to steal a show at the world Tech Events

12-я встреча сообщества #UTEW, на которой обсудим инсайты с TNW, NOAH conference & Pirate Summit. Приходите зарядиться новыми идеями, познакомиться и отпраздновать с нами UTEW's Twelve. How to steal a show at the world Tech Events!
12 июля 2018
Украина, Киев, Коворкинг Платформа
Семинар

Hot talks about PM: последние тренды в управлении проектами

Вы не попали на конференцию в Берлине, но хотите быть в курсе всех последних событий в мире PM — встретимся 12 июля в DataArt!
12 июля 2018
Украина, Киев, DataArt
Мастер-класс

Навыки эффективного руководителя - Бизнес-завтрак

Бизнес-завтрак для управленцев: НАВЫКИ ЭФФЕКТИВНОГО РУКОВОДИТЕЛЯ. г. Киев, 12 июля 2018 г., с 10:30 до 13:30.
12 июля 2018
Украина, Киев, Центр событий Nivki-hall
Семинар

Психосоматика болю

Психосоматика - це не просто взаємозв'язок тілесного і психічного, це цілісний підхід до людини, що перестає бути носієм якогось органу чи симптому захворювання, а стає повноцінною особистістю зі своїми внутрішніми проблемами і, як наслідок, тілесними недугами та відчуттям різних проявів болю.
12 июля 2018
Ukraine, Kiev

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).