TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Семинар Роберта Макки «Business Story»

«Семинар Роберта Макки — это феноменальный инструмент. Голливудские студии не покупают великие идеи. Они покупают великие истории, которые могут захватить воображение аудитории. Макки учит как превратить идею в историю, а историю в сценарий»
23 мая 2018
Россия, Москва, ЦДП - Цифровое деловое пространство
Семинар

Процессоры компании NXP серии I.MX6. Разработка приложений LINUX для встраиваемой платформы на основе процессора I.MX6ULL

Процессоры компании NXP серии I.MX6. Разработка приложений LINUX для встраиваемой платформы на основе процессора I.MX6ULL
23 мая 2018
Украина, Киев, г. Киев
Семинар

ITEAHub MeetUp: BA. Як не втопити свій проект. Шкідливі поради та нестандартні підходи

Проте в роботі BA є дуже багато ризиків, які досить дорого коштують компанії. Чого не варто робити на етапі розробки продукту та які нестандартні підходи застосовувати, щоб вирішувати навіть найскладніші задачі? Відповіді на всі питання – 23 травня о 19:00 на ITEAHub MeetUp.
23 мая 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

Здоров`я в шаленому місті: перенапруження, перетренованість

На лекції поговоримо про те, що хвилює в різній мірі багатьох людей, але не всі можуть вчасно помітити чи зізнатись в цьому собі. На ній ви зможете знайти відповіді на важливі для вас питання.
23 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

«Відверто про... Досвід перших». Зустріч з Олександром Кардаковим.

В рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітає Олександр Кардаков — бізнесмен, лідер українського ІТ-ринку, експерт у сфері кібербезпеки, засновник та голова наглядової ради компанії «Октава Капітал».
22 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Драгоценные металлы - практические вопросы сбора, хранения, реализации в промышленных предприятиях и организациях

На семинаре представим: 1. Методику расчёта стоимостного выражения приходуемых лома и отходов драгоценных металлов. 2. Методику определения нормативов извлечения драгоценных металлов при переработке. 3. Особенности налогообложения.
22 мая 2018
Россия, Ростов, Дом Профсоюзов, аудитория 602
Семинар

Универсальная формула достижения целей

Существует много технологий достижения целей.На этом практическом семинаре вы узнаете несколько универсальных технологий, учитывающих практически все аспекты, а раз так, то сможете достигать любые свои цели.
22 мая 2018
Украина, Киев, БЦ "Корпус 7", 3 этаж, оф. 304 (Старый адрес Старокиевская 10 И)
Семинар

Емоційний інтелект. Мозок vs Серце

Приходь на інтерактивну лекцію «Емоційний інтелект. Голова VS Серце» з циклу «Особиста ефективність»
22 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Бизнес-прорыв с Александром Левитасом

21-22 мая в Ростове-на-Дону состоится лучший семинар Александра Левитаса "Бизнес-прорыв", посвященный увеличению прибыли и отладке бизнес-процессов! ВАШ БИЗНЕС МОЖЕТ ПРИНОСИТЬ БОЛЬШЕ ДЕНЕГ!
21 — 22 мая 2018
Россия, Ростов, Конгресс-отель "Дон-плаза"
Семинар

Лекторій BRAINY. Канабіноїди. Перспективи медичного використання

Що таке канабіноїдна система? Як канабіноїди впливають на наш організм?На ці запитання відповість 21 травня у Часописі нейробіолог Дмитро Ісаєв – кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України.
21 мая 2018
Ukraine, Kiev

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).