TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Лекція із Райаном Уеллсом (UK): Як побудувати «розумний бізнес» і культуру безперервного вдосконалення для підвищення прибутковості та ефективності.

Раян розповість, як можна досягти вагомого зростання продуктивності і прибутку без збільшення витрат і з максимально швидким впровадженням. Він продемонструє, як працює філософія «2 секунд», наведе практичні приклади і поділиться методами.
13 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Семинар

Глибокі нейромережі: огляд стану розробок

Сучасні нейронні мережі – це потужний засіб вирішення задач спеціалізованого штучного інтелекту, що був натхненний біологічними моделями. Доповідь є оглядом успіхів глибоких нейромереж для різноманітних задач обробки даних та містить невелику спробу заглянути їм “під капот”.
13 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Семинар

GTD® Уровень 2 «Проекты и приоритеты»

Лицензионный тренинг по методологии GTD от российского представительства David Allen Company с внедрением системы самоорганизации в жизнь каждого участника.
12 — 13 декабря 2017
Россия, Москва, Курсон
Семинар

Мастер-класс Игоря Манна. Маркетинг без бюджета 2.0

Среди 5000 маркетинговых инструментов существует около 100 бесплатных. Совсем бесплатных, то есть вы ничего не платите (или практически ничего не платите), когда их используете. Но эффект получаете. О них и пойдет речь на семинаре. Я расскажу как «взять и сделать».
12 декабря 2017
Россия, Ростов, "ДонЭкспоцентр ", зал Аметист, сектор В
Конференция

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017
12 декабря 2017
Россия, Москва, The St. Regis Moscow Nikolskaya
Мастер-класс

"Точки контакта" Дмитрий Турусин

Маршалл Голдсмит
12 декабря 2017
Украина, Киев, Отель Братислава, конференц-зал Аудитория
Конференция

Базовые Стратегии 2018

Материалы для конференции готовят аналитики и консультанты ГК «Институт Тренинга — АРБ Про» совместно с партнерами, первыми лицами ведущих российских компаний. «Базовые стратегии» проводятся уже 12 лет — за это время мы помогли более чем 100 компаниям выработать грамотную стратегию развития бизнеса
12 декабря 2017
Россия, Санкт-Петербург, отель «Введенский»
Workshop

Воркшоп PROFI: Підсумку року та цілі МАЙБУТНЬОГО

З метою підготовки до переходу в новий рік пропонуємо вам захід-підготовку - «НАЗАД У МАЙБУТНЄ: DONE | PLANE | FUN », у ході якого ви зможете: озирнутися назад на рік, що минає, і структурувати отриманий досвід;підвести грамотно підсумки і зробити висновки.
12 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Анализ конкурентов для стартапа

На этом воркшопе мы расскажем и покажем, как быстро подготовить конкурентный анализ и определить направления, в рамках которых стартапу следует изучить своих конкурентов более детально.
12 декабря 2017
Украина, Киев, Chasopys EduSpace
Семинар

Авторський майстер-клас «12.12 Загадай бажання – робота з цілями»

Авторський майстер-клас від Ольги Єланової «12.12 Загадай бажання – робота з цілями»
12 декабря 2017
Ukraine, Kiev