TicketForEvent uses cookies OK

Events

Master class

Зустріч із Вікторією Вітовою: Непал очима НЕтуриста

Непал – невеличка країна між двома велетнями: Індією та Китаєм. Він ніколи не був ніким підкорений та назавжди залишиться неймовірно самобутнім. Це столиця світового альпінізму та найбільш високогірна країна світу. Взагалі «най-» - це про більшу частину Непалу.
21 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Уляна Куликова, PROFI. Інструкція: як створити команду нового покоління

21 листопада Уляна Куликова, засновник і керівник бізнес школи Profi, керівник проекту Profi Fashion, колумніст журналу Forbes, завітає до “Часопису”, щоб розповісти про команду та її створення.
21 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

Готуємо еклери і тістечка шу

Приготуємо еклери із ніжним ванільним та насиченим шоколадним кремами. А ще - повітряне тістечко шу із мякого заварного тіста з хрусткою пісочною скоринкою, всередині якого вишуканий крем "дипломат", відтінений терпким ароматом бобів тонка та освіжаючим вишневим конфі. Початок 22/11 в 12.00
22 November 2017
Ukraine, Kiev, Cooking Hub
Master class

Grammarly.AI Club #3: Learning to Read for Automated Fact Checking

The spread of misinformation and disinformation is growing, and it’s having a big impact on interpersonal communications, politics and even science.
22 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

"Как управлять развитием бизнеса"

Взлет ракеты: как управлять быстрым развитием бизнеса
23 November 2017
Master class

Big Data у програмі лояльності: досвід WOG Pride

23 листопада у Креативному просторі Часопис відбудеться зустріч із Ольгою Капустіною, маркетинговим директором компанії WOG, яка розповість, як сформувати програму лояльності, щоб знайти та зацікавати свого клієнта в умовах високої конкуренції.
23 November 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

ITEAHub MeetUp: Усе про рекламу у Facebook та Instagram

Чи згоден ти, що соцмережі – це потужний інструмент продажу та реклами? А як використовувати цей ресурс на усі 100% з користю для свого бізнесу? 23 листопада о 19:00 приходь на ITEAHub MeetUp, аби оволодіти найефективнішими техніками та іструментами налаштування реклами у Facebook та Instagram.
23 November 2017
Ukraine, L'viv
Master class

ЖИВОЙ ОНЛАЙН ВЕБИНАР "7 ОШИБОК ПРИ ПОКУПКЕ ФРАНШИЗЫ"

КАК ИЗБЕЖАТЬ ОШИБОК ПРИ ПОКУПКЕ ФРАНШИЗЫ И НЕ ПОТЕРЯТЬ ДЕНЬГИ? Вебинар для тех, кто хочет купить франшизу, но не знает подводных камней и рисков российского рынка франчайзинга. Спикер - Ирина Ищенко, профессиональный опыт в сфере франчайзнга 7 лет. В подарок участникам Чек-лист для оценки франшизы.
23 November 2017
Russia, Saint Petersburg
Master class

Peter Fisk. Х-Marketing

24 ноября в Ritz Carlton (г. Алматы) состоится практикум Питера Фиска по наиболее востребованным направлениям и трендам в сфере digital-маркетинга и бренд-стратегий.
24 November 2017
Kazakhstan, Almaty, The Ritz-Carlton Almaty
Master class

Делегирование: результат руками сотрудников

Вы довольны работой подчинённых? Если не совсем, то, скорее всего, виноваты не столько они, сколько неправильное делегирование. Правильность применения именно этой компетенции на 80% определяет продуктивность персонала.
24 November 2017
Russia, Irkutsk

Country