TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Фильтры:  Форум ×
Форум

Forum Zakupki Львов

П'ятий всеукраїнський Forum Zakupki, головне галузевий захід у сфері закупівель, на якому зберуться представників бізнесу і держави для обміну досвідом.
29 ноября 2017
Форум

Общероссийский форум «Частные операторы коммунальной инфраструктуры»

Общероссийский форум «Частные операторы коммунальной инфраструктуры»
29 ноября 2017
Россия, Москва, Г. МОСКВА, УЛ. ТВЕРСКАЯ, Д. 22
Форум

Human Capital Forum 2017

Human Capital Forum 2017 «Люди — ваш головний капітал» Ключова бізнес-подія України у сфері автентичного лідерства, менеджменту та управління людським капіталом. Що? VI міжнародна конференція з управління людським капіталом Human Capital Forum 2017 Коли? 29 – 30 листопада Конгрес-хол «Космополіт», Київ Для кого? Власників та керівників бізнесу, HR-директорів та директорів з розвитку бізнесу. Для досвідчених та тих, хто тільки починає Навіщо? Нова хвиля трансформацій людського капіталу наближається. Успіх вашої компанії залежить від того, наскільки наполегливо та ефективно ви інвестуватимете у своїх людей, в управлінську культуру та організаційний розвиток. Адже люди — ваш головний капітал. Квитки Startup - 9 виступів провідних експертів країни у великому залі, 2 каво-паузи для знайомства Business - 9 виступів у великому залі, 18 виступів у 4 секціях, 4 каво-паузи та 2 обіди для спілкування, доступ в зону мікротренінгів President - 9 виступів у великому залі, 18 виступів у 4 секціях, 4 каво-паузи та 2 обіди для спілкування, доступ в зону мікротренінгів, вечірка зі спікерами, найкращі місця в залах Ключовими темами дискусій впродовж двох інтенсивних днів будуть: ·Workforce of the future ·«Жива» компанія ·Культура їсть стратегію ·Управління талантом ·Purpose driven organization ·Вхопити шанс на прорив Розклад події та імена спікерів можна переглянути на веб-сайті форуму http://hcf.kiev.ua/
29 — 30 ноября 2017
Ukraine, Kiev
Форум

Российский экспортно-инвестиционный форум REIF 2017

1 декабря 2017 года состоится REIF – крупнейшее глобальное мероприятие в сфере ВЭД в России. - 2 дня - образовательных мероприятий, выставки и B2B встреч; - 34 страны - 700 профессионалов среди которых: инвесторы, владельцы компаний, директора по ВЭД, топ-менеджеры и др.
1 декабря 2017
Россия, Москва, Центр международной торговли, Москва
Форум

ELLE Active Forum 2017

ELLE ACTIVE FORUM – однодневный международный форум для вдохновения девушек.
2 декабря 2017
Украина, Киев, Chamber Plaza
Форум

Онлайн-трансляция PRIVATE MONEY FORUM 2017

PRIVATE MONEY FORUM 2017 ФОРУМ-ВЫСТАВКА о том, как создают, сохраняют и приумножают личные состояния. Форум поможет обеспечить финансовое благополучие вам и вашей семье!
2 декабря 2017
Форум

PRIVATE MONEY FORUM 2017

PRIVATE MONEY FORUM 2017 ФОРУМ-ВЫСТАВКА о том, как создают, сохраняют и приумножают личные состояния. Форум поможет обеспечить финансовое благополучие вам и вашей семье!
2 декабря 2017
Россия, Москва, Большой зал конгрессов, Гостиница Космос
Форум

B+S: Технологичный банкинг | Санкт-Петербург

Все тренды банковской инновации в одном месте​.
28 сентября — 31 декабря 2017
Россия, Санкт-Петербург, Holiday Inn Московские ворота
Форум

B+S: Технологичный банкинг

Все тренды банковской инновации в одном месте​.
24 ноября — 31 декабря 2017
Форум

ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ КЛУБ – Форум пластических хирургов города Москвы. Билет на 2 дня.

Форум впервые начал свою работу в феврале 2007 года. Сегодня форум - место для обсуждения актуальных проблем, где демонстрируются авторские методики и инновационные решения в различных областях пластической хирургии. Постоянные участники форума – ведущие российские и зарубежные пластические хирурги.
17 — 18 января 2018
Россия, Москва, Центр Международной Торговлии

Страна