TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Мастер-класс

Gap Year - їхати чи ні?

"Gap year" – не туризм, не "дауншифтінг", не відпочинок під пальмами на одному з пляжів Таїланду, це глибоке занурення у світ і самого себе, погляд на глобальні можливості не зі слів чергового блогера-автостопщика чи спікера-мандрівника у коворкінгу, а власними очима, на особистому досвіді.
22 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Лекція Profi «Писати просто: як писати цікаві статті»

Вміння зрозуміло викласти свої думки «на папері» і «включити» читача в діалог – одна з найбільш важливих навичок сучасної людини. Писати просто – це бонус, який допомагає нам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності.
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Ефективне спілкування з клієнтом: лайфхаки від маркетинг-директора Asters Вікторії Єсауленко

Саме цей майстер-клас допоможе тобі зрозуміти, що світ розвивається і еволюціонує, якість і кількість пропонованих товарів і послуг поліпшується і зростає, а конкуренція - збільшується
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Майстер-клас: “Самопрезентація, яка приносить гроші”

Як припинити щохвилини втрачати гроші і можливості та виправити цю сумну ситуацію швидко, грамотно і ненав’язливо, розповість 19 лютого у “Часописі” бізнес-тренер, експерт з продажів та особистого брендингу Людмила Калабуха.
19 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Інтенсив Костянтина Коптелова: Управління проектами. Як навчитися завершувати проекти навіть в умовах хаосу

17 лютого на інтенсиві Костянтина Коптелова ви дізнаєтеся про основні методології управління проектами; навчитеся вибирати методологію, яка є адекватною для вашої команди і задачі; дізнаєтеся, які є інструменти і програми для управління проектами та про багато цікавих інших питань.
17 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Лекція PROFI. Дизайн-мислення: як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій?

Дизайнер Артем Цимбал розповість коротку історію дизайн-мислення, про методи розробки продуктів, сервісів і послуг, орієнтованих на користувача, а також про цікаві кейси в своїй і міжнародній практиці.
15 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Лекція Сергія Святенка. Think English: Tips&Tricks

15 лютого у Chasopys Eduspace викладач англійської із 10-річним досвідом Сергій Святенко поділиться прийомами, які допомагають перетворити українську English на дійсно англійську English.
15 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Лекція «Як написати і видати дитячу книгу»

На лекції ти дізнаєшся: Стратегія роботи з рукописом та його вдосконаленням. Шляхи до видавництва та етичні, юридичні й фінансові нюанси. Українські видавці дитячої та підліткової книжки: як обрати адресата вашого рукопису. Піар видання: хто крайній?
15 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Радислав Гандапас - Эмоциональный интеллект

Радислав Гандапас
13 февраля 2018
Украина, Киев, Космополит Отель
Мастер-класс

Брайан Трейси - MBA за 1 день

Брайан Трейси
13 февраля 2018
Украина, Киев, Космополит Отель