TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Мастер-класс

Электролюминесцентная краска LumiLor

Технология работы с краской "Lumilor". 4х часовой ознакомительный мастер- класс без практической части по технологии работы с электролюминисцентной краской. Уникальная возможность познакомиться с одной из последних новинок мирового рынка лакокрасочных материалов.
1 июля 2018
Россия, Москва, ДФ Арт
Семинар

Лекторій Brainy. Сім самураїв: значення великих нейромереж для роботи мозку.

У рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого Креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найскладніший та найзагадковіший орган людини – мозок.
19 июня 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

Серія #FORMAT. [НЕ]традиційна орієнтація в медицині – остеопатія.

Тема нашого заходу – остеопатія. В рамках заходу Ви дізнаєтесь що таке альтернативна медицина. Я вона працює і чи працює вона взагалі? Кому можна довіряти, а хто – відвертий шарлатан? Саме про це ми і будемо говорити в рамках проекту FORMAT в рубриці [НЕ]традиційна медицина.
13 июня 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Синергия молекул кожи и косметики

Рассмотрим такие темы: 1. Анатомия кожи: современный взгляд на 6 слоёв кожи, их морфология, биохимия и взаимодействие. 2. Основные молекулы кожи и косметики: липиды, белки, пептиды, кислоты, полисахариды (ГАГы), ионы, металлы. 3. Натуральный увлажняющий фактор в коже и косметике
7 июня 2018
Семинар

Брехня, нахабна брехня і статистика

На лекції будуть розглянуті основи теорії ймовірності та математичної статистики. Коли варто зупинитись у пошуках ідеального кандидата на посаду? Чи правда, що Петрик розумніший за Андрійка? Яку кількість гостей оптимально запросити на весілля? Ось деякі з життєвих прикладів, що стануть у нагоді.
24 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Процессоры компании NXP серии I.MX6. Разработка приложений LINUX для встраиваемой платформы на основе процессора I.MX6ULL

Процессоры компании NXP серии I.MX6. Разработка приложений LINUX для встраиваемой платформы на основе процессора I.MX6ULL
23 мая 2018
Украина, Киев, г. Киев
Семинар

Лекторій BRAINY. Канабіноїди. Перспективи медичного використання

Що таке канабіноїдна система? Як канабіноїди впливають на наш організм?На ці запитання відповість 21 травня у Часописі нейробіолог Дмитро Ісаєв – кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України.
21 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Прийняття рішень: людський фактор

Прийняття рішень є навиком майбутнього, який не зможе перейняти штучний інтелект
26 апреля 2018
Ukraine, Kiev

ITEAHub MeetUp: Blockchain: tomorrow is today

Поговоримо простими словами про цікаві речі, адже ця подія розрахована на людей не лише з технічної сфери, а також на тих, хто має лиш мінімальне розуміння технології блокчейн і концепції криптовалют - на цій події ви зможете розібратись з основними поняттями у цій сфері.
18 апреля 2018
Ukraine, L'viv

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).