Events

Filters:  Workshop ×
Workshop

Brand in the digital-environment. Part 3. Working with social networks

3 February 2017
Ukraine, Kiev, Creative space "Chasopys"
Workshop

Baltic-Russian cooperation event Turbirzha

On 4 February 2017, the Baltic-Russian cooperation tourism exchange (Turbirzha) will take place in Riga within the framework of the 24th International Travel Trade Fair “Balttour 2017”. Aim – developing new forms of cooperation between representatives of tourism businesses in Russia and Baltics.
4 February 2017
Latvia, Riga, Kipsala International Exhibition Center, Riga, Latvia
Workshop

Skills Course. Fix your grammar, або робота над помилками.

Ніяк не здолаєте проблеми в англійській граматиці? Тоді запрошуємо 4 лютого до Chasopys Eduspace на воркшоп "Робота над помилками", де ми впродовж 4 годин детально розберемо типові помилки і допоможемо вам усунути їх на практиці.
4 February 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Workshop

Спарта.Первый шаг.

Трехдневный курс для мужчин по укреплению тела и духа. В основе курса лежит сочетание физической, психологической тренировки и духовного развития.
10 — 12 February 2017
Ukraine, Kiev, Место проведения уточняйте у организаторов 380986786212
Workshop

Практичний воркшоп. Ділове листування англійською

Величезна кількість месенджерів та соцмереж робить онлайн-комунікації мега доступними та дає можливість достукатись практично до кожного у будь-якому куточку світу. Та як часто ми втрачаємо можливості через неправильні теми листів, некоректні фрази, невміння стисло і грамотно передати суть своєї пропозиції, чи просто байдуже та відчужене ставлення до нашого читача 18 лютого поговоримо про: - те, як писати “живі” листи клієнтам; - те, як змінилися правила ділового листування, і чому kindly be advised та please find attached уже не працюють; - яке найголовніше правило ділового листування та два основні тренди; - як працює ROR (Return On Relationship) в діловому листуванні; - do’s&dont’s листів, на які хочеться відповідати (переписка з клієнтами); - як писати просто, але не примітивно; - як формулювати тему листа; - яких слів та фраз краще взагалі уникати; - які типові помилки роблять не носії мови при листуванні. На виході ви отримаєте: - безліч лайфхаків для ефективного ведення ділової переписки; - практичний навик написання “живих” листів; - 70% практики = мінімум 3 написані листи на різні теми; - працюючі інструменти для “ПРОстих” листів англійською; - можливість в подальшому звертатись до авторів курсу за практичними порадами. Для досягнення найкращих результатів рекомендовано тим, чия англійська – не нижче рівня Intermediate. Експерт: Іванна Табачук - вже близько 10 років викладає бізнес-англійську та проводить тренінги, має досвід у сфері HR і, на даний момент очолює відділ ІТ рекрутингу. Саме таке поєднання досвіду дає змогу Іванні ефективно спілкуватися з сотнями іноземних клієнтів і ділитися практичними порадами з вами. Сертифікати: - 2007 TKT Module 1 (Teaching Knowledge Test) by University of Cambridge - 2009 TKT Module 2 (Teaching Knowledge Test) by University of Cambridge - 2011 BEC Higher (Business English Course) by U
18 February 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Workshop

Бизнес SREDA​

Бизнес SREDA – это уникальный УКРАИНСКИЙ проект, созданный лидером отечественного тренингового рынка – компанией Olerom для всех, кто мечтает открыть свой бизнес, усовершенствовать уже существующую бизнес-модель, а также найти инвесторов. В программе курса собраны лучшие работающие модели обучения,
1 March 2017
Ukraine, Kiev, Офис "Олером"

Country