TicketForEvent uses cookies OK

Events

Filters:  Seminar ×
Seminar

Lviv Data Science Club (February)

22 лютого відбудеться уже п'ята зустріч Lviv Data Science Club. Спікери: Igor Lakoza - Data Scientist at Chervoniy Market retailer та Фіналіст Хакатону від Vodafone Ukraine Тема: "Геомаркетинг на основі великих даних" Andriy Okhrimets - Svitla, Vice President of Development Тема: "10 помилок, які
22 February 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Правила харчування: простою мовою про складне

Чи існує спосіб чи метод попередження та профілактики хвороб, які є причиною 80% смертей в Україні? ТАК. існує. І цей спосіб є у кожого українця вдома. Це наш з вами звичний рраціон харчуванняє Змінивши який - ми отримуємо здоровя.
23 February 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Conversations about everything: The mysteries of life

Встречи с Сергеем Серебряковым в Москве: «Беседы обо всем: Тайны жизни» На встрече Вы сможете задать свои вопросы и получить новые знания на интересные вам темы. 17 февраля в 12:00 "Мужчина и женщина: как нам понять друг друга?" 24 февраля в 12:00 : "Выход из тупика: Как спасти отношения?"
17 — 24 February 2018
Russia, Moscow
Seminar

Пробуди силу в себе

«Разбуди силу в себе» это краткое путешествие на семинар Тони Роббинса в Лондон от ведущего спикера его VIP коучинг сессий. Аллан Клейнханс - человек, который не по наслышке знает как кардинально изменить свою жизнь и помогает осуществить это другим.
25 February 2018
Russia, Krasnodar
Seminar

Швидкочитання. 5 головних правил

«5 головних правил швидкочитання»
26 February 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Как выжать максимум из отдела продаж? Реалити-тренинг Владимира Якубы в Санкт-Петербурге

Ваши продавцы не выполняют план продаж. Вам часто приходится продавать самому. Но продажи все равно не растут, несмотря на все ваши усилия. Узнайте почему так происходит?
27 February 2018
Russia, Saint Petersburg, БЦ «ПетроКонгресс»
Seminar

Blockchain: tomorrow is today

JUGMeetup
27 February 2018
Ukraine, L'viv, SoftServe HQ
Seminar

Сунцов Олег "Как выбрать свое будущее"

27 февраля 2018 года в 19:00 Лекция Олега Сунцова: «Как выбрать свое будущее» Как переписать сценарий своей судьбы? Как направить реку своей жизни в другое русло, когда все пошло не так?
27 February 2018
Russia, Moscow, Кафе "Ганга"
Seminar

Мазохізм – збочення або жага любові?

Практичний психолог та психоаналітик розповість з досвіду роботи з мазохістами основні особливості характеру і поведінки людей – це відмова від себе і служіння іншим. Незамінність для інших, необхібність, служіння з повною віддачею - ось неповний перелік того, як мазохіст хоче заслужити любов.
28 February 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Емоційний інтелект. Техніки керування страхом

Емоційний інтелект. Техніки керування страхом Кожному учаснику тренінгу в ПОДАРУНОК- міні книга «Емоційний інтелект. Керування ГНІВОМ».
28 February 2018
Ukraine, Kiev, Freud House