Events

Master class

БЕЗ ТАБУ. Episode 2. Нейропсихологія СЕКСу

Людина найсексуальніша істота на планеті і такої метушні навколо сексу нема ні в кого як в нас. Тому тема людської сексуальності є завше надзвичайно актуальною, цікавою та деліктною
29 June 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Вебинар Петра Зозули «Путь Героя»

Это трансформационный вебинар, который поможет понять по каким циклическим законам происходит ваша жизнь, бизнес-проекты и отношения. Вы научитесь понимать на каком этапе находитесь в настоящий момент, будете готовы к новым испытаниям и сможете реагировать на кризисы, как на периоды обновления
29 June 2017
Master class

Пишемо про моду з Мирославом Мельником

Мирослав Мельник - фешн-блогер, засновник блогу про моду "Modoslav", кандидат мистецтвознавства, доцент, викладач інституту мистецтв.
30 June 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Зустріч з Олександром Федотовим. Як не звільняти маркетолога раз на півроку

30 червня у Креативному просторі “Часопис” Олександр Федотов - замісник директора консалтингової компанії “Ольшанський та партнери”, розповість про те, як створити успішну команду з з інтернет-маркетингу і займатися своїм бізнесом.
30 June 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Стильные пятницы: Мастер-класс "Как стать Иконой Стиля".

Мастер-класс для всех, кто хочет научиться создавать свой неповторимый стиль и вызывать восхищения окружающих каждый день в любой ситуации.
30 June 2017
Russia, Saint Petersburg
Master class

Мастер-класс «Макияж: инструкция по применению».

Мастер-класс для всех желающих узнать как и научиться создавать стильный и привлекательный образ на каждый день с помощью макияжа без вложения лишних временных затрат.
1 July 2017
Russia, Saint Petersburg
Master class

30.06.2017

Готуємо найзнаменитіший бургер у всьому океані! Всі знають, що він складається з котлети, свіжих листів салату, цибулі, пікулів і помідорів, маринаду, гірчиці, кетчупу і таємного інгредієнту! Секретний складник, за яким роками полює Планктон, знає наш Шеф-кухар. Він очолить команду і навчить юнг
2 July 2017
Ukraine, Kiev, Cooking Hub
Master class

«КАК ЧИТАТЬ, ЗАПОМИНАТЬ И НИКОГДА НЕ ЗАБЫВАТЬ»

Посетив мастер-класс Д.Иншакова, Вы сможете обрабатывать больше информации и быстрее, а, следовательно, – больше успевать.
4 July 2017
Master class

Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».
4 July 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

Мастер-класс «Ошибки TOП-менеджмента при обыске»

Семинар Мастер-класс «Ошибки TOП-менеджмента при обыске» в Киеве состоится 06 июля 2017 г, 10:00, Ильинский, БЦ.
6 July 2017
Ukraine, Kiev

Country