TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Workshop

Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.
23 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

Шпаргалки ресторатора. Как построить успешный ресторанный бизнес - интенсив Дмитрия Борисова

Шпаргалки ресторатора. Как построить успешный ресторанный бизнес» - интенсив известного украинского ресторатора, бренд-шефа и владельца сети ресторанов – Дмитрия Борисова. Дмитрий прошел путь от создания маленького ресторана с командой в 15 человек до целой ресторанной империи.
24 февраля 2018
Украина, Харьков, Premier Hotel Cosmopolit
Workshop

Mindfulness workshop

8-ми тижневий курс Mindfulness (практики секулярної або нерелігійної «світської» медитації). Можна приєднатись з будь-якого тижня, але потім бажано пройти додатково пропущені заняття. Програма Mindfulness Workshop базується на техніках MBSR (mindfulness-based stress reduction), розроблених професор
25 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

Воркшоп з особистої ефективності: «Життя за розкладом і без»

На воркшопі з персональної ефективності «Життя за розкладом і без» Христина Стецька, тренер PROFI Space, керівник Profi Assistance, HRD в Universal Commerce Group, розповість, як розподіляти навантаження, організовувати себе та простір довкола, щоб встигати максимально і залишатися повними сил.
25 февраля 2018
Ukraine, Kiev

Страна