TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Клонування людей: міф чи майбутнє

Технології клонування все ближче до кожного, але насправді вони зовсім не такі, як у кіно.
19 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Карма та біхевіоризм

Зазвичай "карма" асоціюється з чимось езотеричним та містичним. Але в наш час з'явилися наукові аналоги цього розуміння, зокрема у когнітивно-біхевіоральній психології.
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Принципи побудови компанії майбутнього.Спіральна динаміка Грейвза.

Про що будемо говорити? ​ - Розфарбуємо кольорами парадигми мислення, і подивимось на веселку, що з неї зараз складається світ, Європа, Україна. - Продегустуємо компанії, що можуть вже називатися компаніями майбутнього, і не десь там, а тут, на відстані кількох зупинок метро.
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

ITEAHub MeetUp: Game Dev Unit Vol1

20 лютого на зустрічі розробників ігор ITEAHub MeetUp: Game Dev Unit vol.1 ви дізнаєтесь про сучасні тенденції у світі ігор, методи ігрофікації, які можливості мають художники для того, щоб потрапити в гейм індустрію та яких перспектив для професійного і особистого розвитку можна чекати.
20 февраля 2018
Украина, Львов
Семинар

Lviv Data Science Club (February)

22 лютого відбудеться уже п'ята зустріч Lviv Data Science Club. Планується, що в події візьме участь близько 50 учасників Ціль проведення: ♦ Познайомити між собою спільноту data engineers, data scientists та всіх зацікавлених в великих даних, їх обробці і алгоритмах поверх цих данних ♦ Допомогти в обміні практичним досвідом ♦ Розвиток майданчику для пошуку партнерів ♦ Поширення успішного досвіду українських професіоналів ♦ Розкриття перспектив у даній галузі ♦ Pозвиток системи IT-освіти в Україні Програма зустрічі: - по 50 хвилин - презентації спікерів; - каво-перерва (20 хвилин). Організатор: Lviv Startup Club: компанія з 10-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua) та Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua) Коли? 22 лютого 2018, о 18:00 Де? TechMagic, вул. Героїв УПА, 73 Вартість: для зареєстрованих - 100 грн, для не зареєстрованих – 150 грн. Кількість місць обмежена.
22 февраля 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

Правила харчування: простою мовою про складне

Чи існує спосіб чи метод попередження та профілактики хвороб, які є причиною 80% смертей в Україні? ТАК. існує. І цей спосіб є у кожого українця вдома. Це наш з вами звичний рраціон харчуванняє Змінивши який - ми отримуємо здоровя.
23 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Беседы обо всём: Тайны жизни

Встречи с Сергеем Серебряковым в Москве: «Беседы обо всем: Тайны жизни» На встрече Вы сможете задать свои вопросы и получить новые знания на интересные вам темы. 17 февраля в 12:00 "Мужчина и женщина: как нам понять друг друга?" 24 февраля в 12:00 : "Выход из тупика: Как спасти отношения?"
17 — 24 февраля 2018
Россия, Москва, Дом Культуры ТриПтиХ
Семинар

Пробуди силу в себе

«Разбуди силу в себе» это краткое путешествие на семинар Тони Роббинса в Лондон от ведущего спикера его VIP коучинг сессий. Аллан Клейнханс - человек, который не по наслышке знает как кардинально изменить свою жизнь и помогает осуществить это другим.
25 февраля 2018
Россия, Краснодар, Гостиница "Интурист"
Семинар

Швидкочитання. 5 головних правил

«5 головних правил швидкочитання»
26 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Как выжать максимум из отдела продаж? Реалити-тренинг Владимира Якубы в Санкт-Петербурге

Ваши продавцы не выполняют план продаж. Вам часто приходится продавать самому. Но продажи все равно не растут, несмотря на все ваши усилия. Узнайте почему так происходит?
27 февраля 2018
Россия, Санкт-Петербург, БЦ «ПетроКонгресс»

Страна