TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Конференция

Базовые Стратегии 2018

Материалы для конференции готовят аналитики и консультанты ГК «Институт Тренинга — АРБ Про» совместно с партнерами, первыми лицами ведущих российских компаний. «Базовые стратегии» проводятся уже 12 лет — за это время мы помогли более чем 100 компаниям выработать грамотную стратегию развития бизнеса
12 декабря 2017
Россия, Санкт-Петербург, отель «Введенский»
Конференция

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017
12 декабря 2017
Россия, Москва, The St. Regis Moscow Nikolskaya

Новорічна зустріч СУП

СУП запрошує на новорічну зустріч!
12 декабря 2017
Украина, Киев, DEC place
Мастер-класс

Public Talk з Джоном Шуком та Василем Хмельницьким «LEAN вдосконалює ваш бізнес» та презентація книги "Вміння бачити бізнес процеси"

12 грудня зустрінемося із Джоном Шуком (США), Керівником Lean Enterprise Institute, автором книги "Вміння бачити бізнес процеси", одним з найдосвідченіших lean-практиків світу та визначним lean-євангелістом. Василь Хмельницький розповість про досвід впровадження lean технологій у своїх проектах.
12 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Воркшоп PROFI: Підсумку року та цілі МАЙБУТНЬОГО

З метою підготовки до переходу в новий рік пропонуємо вам захід-підготовку - «НАЗАД У МАЙБУТНЄ: DONE | PLANE | FUN », у ході якого ви зможете: озирнутися назад на рік, що минає, і структурувати отриманий досвід;підвести грамотно підсумки і зробити висновки.
12 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Семинар

GTD® Уровень 2 «Проекты и приоритеты»

Лицензионный тренинг по методологии GTD от российского представительства David Allen Company с внедрением системы самоорганизации в жизнь каждого участника.
12 — 13 декабря 2017
Россия, Москва, Курсон
Мастер-класс

Лекція PROFI. Сторітеллінг: як писати історії, які дочитають до кінця

Майстер-клас буде корисний тим, хто хоче навчитися писати захоплюючі тексти або ж тим, хто вже пише і покращує свій письменницький навик
14 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Семинар

Семінар Костянтина Коптелова: Гнучка система бюджетування в компанії

14 грудня я хочу поділитися з вами системою управління фінансовими потоками групи людей на прикладі бюджету невеликої, але зростаючої компанії.
14 декабря 2017
Ukraine, Kiev
Конференция

Правовые вопросы в страховании

​В ПРОГРАММЕ: Ограничение свободы договора при определении условий страхования. Освобождение страховщика от выплаты и отказ в выплате страхового возмещения (страховой суммы) «Несправедливые условия» договоров страхования: судебное толкование
5 — 15 декабря 2017
Россия, Москва, Марриотт Роял Аврора

Зустріч із Орестом Білоусом. Загублений Іран

15 грудня ми поговоримо про Іран велосипедом, іншим транспортом, пакрафтинг, гори, кочівників, походи, заборонене і дозволене, гостинність і людей, а також про те, що сталося в країні між 1953 та 1988-м, чому в Ірані зараз такі справи, і що буде далі.
15 декабря 2017
Ukraine, Kiev