TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Як Google керує ефективністю співробітників без KPI? Інтенсив з OKR (Objectives & Key Results)

Як тільки даєш співробітникам KPI, вони починають з ними гратись. Вся їхня творчість йде не в роботу, а у те, як «зламати систему». Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити?
30 июня 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Воркшоп "Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення бренду"

На сьогоднішній день тема «Бренд» покликана творити чудеса з будь-яким продуктом, будь то ви самі і ваше позиціонування, або ваш бізнес (продукт), яким ви займаєтеся. Володіючи коректною інформацією в рамках даної теми, ми можемо створити себе «з нуля», або зробити новий образ.
1 июля 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

5 липня в Chasopys Eduspace, Уляна Куликова ㄧ керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, розповість, що таке EQ; як його розвивати; що таке емоційний менеджмент як новий спосіб управління та чому EQ сьогодні вважається важливішим за IQ.
5 июля 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

Business Understanding проекта ML

22 июня на “ITEA Workshop: Business Understanding проекта ML” рассмотрим практику использования DS & ML в реальных кейсах!
10 июля 2018
Украина, Киев, DataArt
Конференция

THE NETWORK GUARDIANS CONFERENCE

Як налаштувати ІТ-інфраструктуру, аби вона стала надійним інструментом у питаннях відповідності вимогам GDPR? Приходьте і дізнавайтеся! Більше інформації тут: https://goo.gl/wfzuvB
11 июля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

UTEW's Twelve. How to steal a show at the world Tech Events

12-я встреча сообщества #UTEW, на которой обсудим инсайты с TNW, NOAH conference & Pirate Summit. Приходите зарядиться новыми идеями, познакомиться и отпраздновать с нами UTEW's Twelve. How to steal a show at the world Tech Events!
12 июля 2018
Украина, Киев, Коворкинг Платформа
Форум

SAM Forum Sales Action Motivation

ГЛАВНЫЙ ИННОВАЦИОННЫЙ ФОРУМ УКРАИНЫ В СФЕРЕ ПРОДАЖ Все рабочие каналы продаж для бизнеса Каждый участник получит 15 ПОШАГОВЫХ ИНСТРУКЦИЙ ДЛЯ ПОВЫШЕНИЯ ПРОДАЖ УЖЕ ЗАВТРА
12 сентября 2018
Украина, Киев, Конференц-холл Оазис
Семинар

Бодо Шефер "Финансовая свобода. Законы Победителей"

Бодо Шефер - финансовый консультант № 1 в Европе, несравненный практик позиционирования и управления финансами, предприниматель, лектор.
15 сентября 2018
Украина, Киев, Grand Hall Chamber Plaza, ТПП Украины
Конференция

Customer Experience Management 6

Customer Experience Management 6 - это бизнес-конференция для обмена опытом, которая целиком и полностью посвящена стратегиям, трендам, инновациям и инструментам улучшения клиентского сервиса.
21 сентября 2018
Украина, Киев, Ramada Encore Kiev
Форум

OLEROM FORUM1 2018

КРУПНЕЙШИЙ БИЗНЕС ФОРУМ ЛИДЕРОВ, МЕНЯЮЩИХ МИР
13 октября 2018
Украина, Киев, Палац спорту

Город

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).