TicketForEvent uses cookies OK

Events

Conference

V Конференция для косметологов "Active Beauty Conference"

21 августа 2018 г. в Одессе состоится V Конференция «Active Beauty conference». Только для специалистов в области косметологии и массажных техник! Теория+практика! Самые востребованные темы! 8 экспертов - практиков: 1. ОЛЬГА ЗИМАРКОВА 2. ИВАН БАДЬИН 3. ЕКАТЕРИНА ШУБИНА 4. ПАВЕЛ ГРИНИШИН 6. ЕКАТЕРИНА БИЖКО 7. АЛЕКСАНДРА КИРИЛЕНКО 8. СВЕТЛАНА ЮДИНА Вы узнаете: •Как просчитать себестоимость услуг, поставить конкурентные цены и при этом ЗАРАБАТЫВАТЬ? •Как выбрать бренд для работы и что будет популярно среди клиентов уже через полгода? •Как выстроить эффективное сотрудничество с « коллегами по цеху»? •Какие услуги стоит активно развивать, чтобы работать меньше, а зарабатывать больше? А также: •Обзор массажных техник по лицу и телу от гуру в этой области; •Обзор и новинки в тейпировании, нутрицевтике; •Теория+практика от ведущих специалистов бьюти рынка. Если вы: • Косметолог, • Дерматолог, • Массажист, • Эстетист по телу, • Руководитель beauty-предприятия, в котором представлена косметология, или только задумываетесь о том, чтобы открыть beauty-предприятие с косметологическим направлением, тогда данное событие именно для вас! Кому будет интересно посещение конференции? 1.Косметологам-эстетистам, которые планируют узнать трендовые направления и расширить ассортимент своих услуг. 2.Специалистам эстетической медицины (инъекционистам). «Не иглой единой» - узнают как с максимальной выгодой для себя сотрудничать с коллегами в сфере beauty для достижения совместных результатов их клиентов. 3.Массажистам по телу - для внедрения новых услуг для своих клиентов, объединений с другими специалистами. 4.Начинающим специалистам в области косметологии и массажных техник - для понимания
21 August 2018
Ukraine, Odesa
Seminar

Секс як засіб маніпуляції

Що лежить в основі відносин та яке місце займає секс? Як ми використовуємо секс для досягнення власних цілей, в тому числі і несвідомо? На лекції ви зможете провести самодіагностику своєї сексуальності та проаналізувати свої відносини на співзалежність.
21 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

ITEAHub MeetUp: Знайомтесь – я ваш клієнт! Як у 2018-му ефективно працювати з цільовими аудиторіями в соцмережах.

«Знайомтесь — я ваш клієнт!» — це захід, який допоможе вам створювати якісні та детальні портрети цільової аудиторії, раз і назавжди опанувати рекламні інструменти Facebook/Instagram та оптимізувати витрати на маркетинг в своїй компанії.
21 August 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Рецепт створення шедевру: Кемерон, Вакарчук, Шанель, Малевич

Прагнете дізнатись звідки беруться шедеври? Як переплавити події вашого життя у твори мистецтва? Приходьте на лекцію письменника і журналіста Костянтина Рильова. Лектор розповість, як народжуються безсмертні творіння, які інгредієнти для цього потрібні.
21 August 2018
Ukraine, Kiev, Freud House

DISC_тестирование_RUB

DISC
17 November 2017 — 31 October 2018
Ukraine, Kiev, On-Line Office
Corporate event

Корпоративне навчання «Safety driving» від автошколи REGA

Для компаній, головна мета яких знизити аварійність на своїх підприємствах і, як наслідок, зменшити витрати на утримання автопарку, ми пропонуємо навчання, основане на концепції Безпечного водіння - «Safety driving». Або, як його називають в західних країнах – «Defensive driving»(Захисне водіння)
14 June 2018 — 31 January 2019
Ukraine, L'viv
Seminar

club_cards

Узнай больше на сайте Клуба people2people.com.ua
13 March 2018 — 5 March 2019
Ukraine, Kiev

Zoo "12 Months"

Зоопарк XII Місяців – сучасний, європейський, дивовижний. Думаєте, де якісно відпочити у вихідні? Не знаєте, як подарувати дітям яскраві враження? Хочете з комфортом провести день на природі? Новий зоопарк під Києвом знає відповіді на ці запитання. З нами ваше дозвілля буде незабутнім.
3 January 2016 — 31 December 2019
Ukraine, Demidov

The book "Golden Rules stylist success in the big city"

Книга "Золотые правила успеха стилиста в большом городе"
14 July 2014 — 14 July 2020
Ukraine, Kiev
Seminar

Inspired by the best of Ukraine

Узнай больше на сайте Клуба people2people.com.ua
11 May 2016 — 1 December 2025
Ukraine, Kiev, Khreschatyk St, 7/11, Kyiv

Country

City

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).