TicketForEvent uses cookies OK

Etkinlikler

Filters:  Seminer ×
Seminer

Lviv Data Science Club (February)

22 лютого відбудеться уже п'ята зустріч Lviv Data Science Club. Спікери: Igor Lakoza - Data Scientist at Chervoniy Market retailer та Фіналіст Хакатону від Vodafone Ukraine Тема: "Геомаркетинг на основі великих даних" Andriy Okhrimets - Svitla, Vice President of Development Тема: "10 помилок, які
22 Şubat 2018
Ukraine, L'viv
Seminer

Правила харчування: простою мовою про складне

Чи існує спосіб чи метод попередження та профілактики хвороб, які є причиною 80% смертей в Україні? ТАК. існує. І цей спосіб є у кожого українця вдома. Це наш з вами звичний рраціон харчуванняє Змінивши який - ми отримуємо здоровя.
23 Şubat 2018
Ukraine, Kiev
Seminer

Беседы обо всём: Тайны жизни

Встречи с Сергеем Серебряковым в Москве: «Беседы обо всем: Тайны жизни» На встрече Вы сможете задать свои вопросы и получить новые знания на интересные вам темы. 17 февраля в 12:00 "Мужчина и женщина: как нам понять друг друга?" 24 февраля в 12:00 : "Выход из тупика: Как спасти отношения?"
17 — 24 Şubat 2018
Russia, Moscow
Seminer

Пробуди силу в себе

«Разбуди силу в себе» это краткое путешествие на семинар Тони Роббинса в Лондон от ведущего спикера его VIP коучинг сессий. Аллан Клейнханс - человек, который не по наслышке знает как кардинально изменить свою жизнь и помогает осуществить это другим.
25 Şubat 2018
Russia, Krasnodar
Seminer

Швидкочитання. 5 головних правил

«5 головних правил швидкочитання»
26 Şubat 2018
Ukraine, Kiev
Seminer

Как выжать максимум из отдела продаж? Реалити-тренинг Владимира Якубы в Санкт-Петербурге

Ваши продавцы не выполняют план продаж. Вам часто приходится продавать самому. Но продажи все равно не растут, несмотря на все ваши усилия. Узнайте почему так происходит?
27 Şubat 2018
Russia, Saint Petersburg
Seminer

Blockchain: tomorrow is today

JUGMeetup
27 Şubat 2018
Ukraine, L'viv
Seminer

Сунцов Олег "Как выбрать свое будущее"

27 февраля 2018 года в 19:00 Лекция Олега Сунцова: «Как выбрать свое будущее» Как переписать сценарий своей судьбы? Как направить реку своей жизни в другое русло, когда все пошло не так?
27 Şubat 2018
Russia, Moscow
Seminer

Мазохізм – збочення або жага любові?

Практичний психолог та психоаналітик розповість з досвіду роботи з мазохістами основні особливості характеру і поведінки людей – це відмова від себе і служіння іншим. Незамінність для інших, необхібність, служіння з повною віддачею - ось неповний перелік того, як мазохіст хоче заслужити любов.
28 Şubat 2018
Ukraine, Kiev
Seminer

Емоційний інтелект. Техніки керування страхом

Емоційний інтелект. Техніки керування страхом Кожному учаснику тренінгу в ПОДАРУНОК- міні книга «Емоційний інтелект. Керування ГНІВОМ».
28 Şubat 2018
Ukraine, Kiev