Etkinlikler

Uzman sınıfı

20 способів зіпсувати стосунки

Які саме «красиві картинки відносин» ми приймаємо як власні? Що заважає нашим стосункам? Що робити, коли відносини дали тріщину?
28 Haziran 2017
Ukraine, Kiev
Uzman sınıfı

БЕЗ ТАБУ. Episode 2. Нейропсихологія СЕКСу

Людина найсексуальніша істота на планеті і такої метушні навколо сексу нема ні в кого як в нас. Тому тема людської сексуальності є завше надзвичайно актуальною, цікавою та деліктною
29 Haziran 2017
Ukraine, Kiev
Uzman sınıfı

Вебинар Петра Зозули «Путь Героя»

Это трансформационный вебинар, который поможет понять по каким циклическим законам происходит ваша жизнь, бизнес-проекты и отношения. Вы научитесь понимать на каком этапе находитесь в настоящий момент, будете готовы к новым испытаниям и сможете реагировать на кризисы, как на периоды обновления
29 Haziran 2017
Uzman sınıfı

Зустріч з Олександром Федотовим. Як не звільняти маркетолога раз на півроку

30 червня у Креативному просторі “Часопис” Олександр Федотов - замісник директора консалтингової компанії “Ольшанський та партнери”, розповість про те, як створити успішну команду з з інтернет-маркетингу і займатися своїм бізнесом.
30 Haziran 2017
Ukraine, Kiev
Uzman sınıfı

Стильные пятницы: Мастер-класс "Как стать Иконой Стиля".

Мастер-класс для всех, кто хочет научиться создавать свой неповторимый стиль и вызывать восхищения окружающих каждый день в любой ситуации.
30 Haziran 2017
Russia, Saint Petersburg
Uzman sınıfı

Пишемо про моду з Мирославом Мельником

Мирослав Мельник - фешн-блогер, засновник блогу про моду "Modoslav", кандидат мистецтвознавства, доцент, викладач інституту мистецтв.
30 Haziran 2017
Ukraine, Kiev
Uzman sınıfı

Мастер-класс «Макияж: инструкция по применению».

Мастер-класс для всех желающих узнать как и научиться создавать стильный и привлекательный образ на каждый день с помощью макияжа без вложения лишних временных затрат.
1 Temmuz 2017
Russia, Saint Petersburg
Uzman sınıfı

Крабсбургер-паті!

Готуємо найзнаменитіший бургер у всьому океані! Всі знають, що він складається з котлети, свіжих листів салату, цибулі, пікулів і помідорів, маринаду, гірчиці, кетчупу і таємного інгредієнту! Секретний складник, за яким роками полює Планктон, знає наш Шеф-кухар. Він очолить команду і навчить юнг
2 Temmuz 2017
Ukraine, Kiev
Uzman sınıfı

«КАК ЧИТАТЬ, ЗАПОМИНАТЬ И НИКОГДА НЕ ЗАБЫВАТЬ»

Посетив мастер-класс Д.Иншакова, Вы сможете обрабатывать больше информации и быстрее, а, следовательно, – больше успевать.​
4 Temmuz 2017
Uzman sınıfı

Лекція Катерини Дунаєвої. Основи Facebook для бізнесу (+ аудит вашого акаунту)

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».
4 Temmuz 2017
Ukraine, Kiev