TicketForEvent uses cookies OK

Etkinlikler

Filters:  Geçmiş ×

Лекція із Райаном Уеллсом (UK): Як побудувати «розумний бізнес» і культуру безперервного вдосконалення для підвищення прибутковості та ефективності.

Раян розповість, як можна досягти вагомого зростання продуктивності і прибутку без збільшення витрат і з максимально швидким впровадженням. Він продемонструє, як працює філософія «2 секунд», наведе практичні приклади і поділиться методами.
13 Aralık 2017
Ukraine, Kiev
Seminer

Глибокі нейромережі: огляд стану розробок

Сучасні нейронні мережі – це потужний засіб вирішення задач спеціалізованого штучного інтелекту, що був натхненний біологічними моделями. Доповідь є оглядом успіхів глибоких нейромереж для різноманітних задач обробки даних та містить невелику спробу заглянути їм “під капот”.
13 Aralık 2017
Ukraine, Kiev
Seminer

GTD® Уровень 2 «Проекты и приоритеты»

Лицензионный тренинг по методологии GTD от российского представительства David Allen Company с внедрением системы самоорганизации в жизнь каждого участника.
12 — 13 Aralık 2017
Russia, Moscow
Seminer

Мастер-класс Игоря Манна. Маркетинг без бюджета 2.0

Среди 5000 маркетинговых инструментов существует около 100 бесплатных. Совсем бесплатных, то есть вы ничего не платите (или практически ничего не платите), когда их используете. Но эффект получаете. О них и пойдет речь на семинаре. Я расскажу как «взять и сделать».
12 Aralık 2017
Russia, Rostov
Konferans

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017

Уголовно-правовая ответственность бизнеса - 2017
12 Aralık 2017
Russia, Moscow
Uzman sınıfı

"Точки контакта" Дмитрий Турусин

Маршалл Голдсмит
12 Aralık 2017
Ukraine, Kiev
Konferans

Базовые Стратегии 2018

Материалы для конференции готовят аналитики и консультанты ГК «Институт Тренинга — АРБ Про» совместно с партнерами, первыми лицами ведущих российских компаний. «Базовые стратегии» проводятся уже 12 лет — за это время мы помогли более чем 100 компаниям выработать грамотную стратегию развития бизнеса
12 Aralık 2017
Russia, Saint Petersburg
Atölye

Воркшоп PROFI: Підсумку року та цілі МАЙБУТНЬОГО

З метою підготовки до переходу в новий рік пропонуємо вам захід-підготовку - «НАЗАД У МАЙБУТНЄ: DONE | PLANE | FUN », у ході якого ви зможете: озирнутися назад на рік, що минає, і структурувати отриманий досвід;підвести грамотно підсумки і зробити висновки.
12 Aralık 2017
Ukraine, Kiev
Atölye

Анализ конкурентов для стартапа

На этом воркшопе мы расскажем и покажем, как быстро подготовить конкурентный анализ и определить направления, в рамках которых стартапу следует изучить своих конкурентов более детально.
12 Aralık 2017
Ukraine, Kiev
Seminer

Авторський майстер-клас «12.12 Загадай бажання – робота з цілями»

Авторський майстер-клас від Ольги Єланової «12.12 Загадай бажання – робота з цілями»
12 Aralık 2017
Ukraine, Kiev