TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Брехня, нахабна брехня і статистика

На лекції будуть розглянуті основи теорії ймовірності та математичної статистики. Коли варто зупинитись у пошуках ідеального кандидата на посаду? Чи правда, що Петрик розумніший за Андрійка? Яку кількість гостей оптимально запросити на весілля? Ось деякі з життєвих прикладів, що стануть у нагоді.
24 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

ITEAHub Meetup: Контент-маркетинг як вибухова сила для бізнесу

Зустріч з експертом обіцяє бути надзвичайно цікавою та пізнавальною для маркетологів, pr та smm менеджмерів, копірайтерів, блогерів та власників бізнесу.
24 мая 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

Як зрозуміти чоловіків: Інструкція до застосування

Ви хочете дізнатись про найглибші чоловічі таємниці – приходьте!
24 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

...це була маніпуляція, чи Гіпноз?

"Повіки важчають, вас огортає приємна дрімота, вам вже хочеться заснути ... СПАТИ!" - і людина засинає. "Гіпноз придушує волю людини, робить її маріонеткою в руках гіпнотизера"... Хіба не такі асоціації у нас виникають, коли ми чуємо слово гіпноз? Чи не є ці думки продуктом роботи мас-медіа джерел?
24 мая 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Как привести дела в порядок: Основы GTD

Лицензионный тренинг по методологии GTD от российского представительства David Allen Company с внедрением системы самоорганизации в жизнь каждого участника.
24 — 25 мая 2018
Россия, Москва, Курсон
Семинар

Свидание с судьбой 2018 (Австралия)

Победа близка "Свидание с Судьбой" Тони Роббинса поможет Вам самому стать архитектором своего будущего. Получив четкое и глубокое понимание того, почему Вы думаете, чувствуете и ведете себя именно таким образом, Вы возьмете под контроль ту силу, которая Вами управляет.
21 — 26 мая 2018
Австралия, Cairns City, Кэрнс
Семинар

Семинар Роберта Макки «История на миллион долларов»

«Семинар Роберта Макки — это феноменальный инструмент. Голливудские студии не покупают великие идеи. Они покупают великие истории, которые могут захватить воображение аудитории. Макки учит как превратить идею в историю, а историю в сценарий»
24 — 27 мая 2018
Россия, Москва, ЦДП - Цифровое деловое пространство
Семинар

Практический семинар «Самогипноз. В королевстве бессознательного»

Самогипноз — это то, что нужно каждому. Всего лишь потому, что за всей суматохой жизни наступает момент, когда мы встречаемся сами с собой. И лучше, когда эта встреча наполнена радостью и счастьем, и ничем не омрачена. Выбор всегда за Вами!
26 — 27 мая 2018
Россия, Москва, Московский институт психоанализа
Семинар

Главное в развитии личности ребенка

На нашем бесплатном семинаре вы узнаете, какие факторы влияют на развитие яркой индивидуальности вашего ребенка, как сформировать необходимые личностные качества детей, также мы раскроем секрет воспитания счастливого и успешного человека.
29 мая 2018
Россия, Москва, улица Сельскохозяйственная, 18 корпус 3, Москва, Россия
Семинар

Ефективне мислення. SIX Thinking HATS

Мислення - щоденний процес, який впливає на все ваше життя. Однак як правило нас цьому не вчать і наш спосіб мислення формується несвідомо. Усвідомлення способів свого мислення (сприйняття, оцінка, міркування, прийняття рішення) може дати вам нові можливості і змінити ваше життя.
29 мая 2018
Ukraine, Kiev

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).