TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Привіт, мій любий нарцисе! Майстерня психотерапевта

Вище! Далі! Швидше! Блискуча кар'єра, свій будинок, крута тачка, яхти, пальми, інші атрибути успішного життя - це все очікування і вимоги нарцисичної сучасності, без яких - ти "лох" і чекає на тебе самотня і сіра старість. А чи насправді так це? У чому твій блиск, від якого ти будеш оргазмірувати? У чому твій успіх, що наповнює тебе? Яке твоє щастя? З яким собою не соромно і не страшно зустріти зрілість і старість? Який ти - мій унікальний і рідний нарцис? Завдяки цій Майстерні ти: - почнеш захоплююче знайомство зі своїм нарцисом, почуєш його голос, його потреби; - стикнешся зі своїми страхами, які заважають розквітнути твоєму Нарцису; - зрозумієш природу свого сорому і страху викриття тебе в чомусь; - зрозумієш які нарцисичні орієнтири твої, які - чужі, що заважають тобі; - дізнаєшся, що таке нарцисична травма і як вона впливає на твоє життя. Ольга Руденко - психотерапевт (гештальт-підхід, бодінаміка), співзасновник психологічної студії Біла Кішка. Де та коли? 21 березня о 19:00 за адресою вул.Костянтинівська, 21 вільний простір Freud House
21 марта 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Ефект стусана. Як тіло впливає на думки, переконання, досягнення

Тіло і мозок нерозривно пов'язані в єдину систему. Найменша зміна в одному місці, немов ефект метелика, веде за собою серйозні зміни в усьому житті. Кожна негативна думка залишається рубцем на плоті. Кожен успіх пов'язаний з відчуттями у тілі.
21 марта 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Як організувати себе в онлайн та офлайн житті

#особистаефективність #системаорганізаціїсебе
23 марта 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Емоційний інтелект. Як сприймати критику та що стоїть за вашим почуттям.

Пропонуємо батькам зануриться в цей чудовий період часу, згадати свої мрії, бажання, взаємини, почуття, думки коли вони самі були підлітками. Знайти ключики до розуміння своїх дітей, комунікації з ними.
27 марта 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Тренінг-гра "Король": Стратегії твого життя

Одна година гри дає інформації більше, ніж тижні розмов.
28 марта 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Сергей Аваков «Деньги, время и взаимоотношения: три могущественные силы, влияющие на жизнь» семинар

28-29 марта 2018 года в 19:00 Семинар Сергея Авакова:«Деньги, время и взаимоотношения: три могущественные силы, влияющие на жизнь»
28 — 29 марта 2018
Россия, Москва, Кафе "Ганга"
Семинар

Дмитрий Карпачев Мастер-класс в Киеве

Программа-интенсив, которую мы так долго ждем в нашем пространстве. Программа, которая разобьет все мифы и стереотипы. Программа, которая даст новый виток воздуха и желание творить, вдохновлять, созидать! Программа, которая даст только навыки и практическую информацию!
30 марта 2018
Украина, Киев, Chamber Plaza, зал Grand Hall
Семинар

Це моє місце мудак! Конфліктологія у житті.

Ми поговоримо про реальне життя, ми не робитимемо вас святими, а навпаки, дамо можливість вдихнути і видихнути. Коротше, ніякої солодкої і рожевої фігні про щастя через зраду самого себе. Ми говоритимемо конкретно про тебе, про твої потреби і як їх задовольнити.
5 апреля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Евгений Койнов Практикум «Сила принятия: как принять мир таким, какой он есть?»

6 апреля с 19.00 до 21.00и 7 апреля с 10.00 до 17.00 Евгений Койнов Практикум «Сила принятия:как принять мир таким, какой он есть?»
6 — 7 апреля 2018
Россия, Москва, Кафе "Ганга"
Семинар

Практическая философия (выходные с Оскаром Бренифье и его учениками)

Возможность заниматься практической философией наряду со студентами годичной программы по «Философскому консультированию», т.е. участвовать во всех трехдневках, будучи не обремененными еженедельными занятиями и домашними работами.
23 февраля — 8 апреля 2018
Россия, Москва, Московский городской открытый колледж

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).