TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Емоційний менеджмент як новий спосіб управління

Ми живемо в еру нових технологій, нових поколінь і нових інструментів управління. Існує думка, що сьогодні EQ (емоційний інтелект) набагато важливіший IQ.
19 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Інстаграм і бізнес: інструменти успішного просування

Не знаєте, як позиціонувати свій бренд у Instagram? Мрієте побудувати унікальну стратегію для просування та пошуку нових клієнтів, але не знаєте з чого почати? Лекція по просуванню бізнес-сторінок в Instagram саме для вас!
20 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Тренинг

Шліфуємо себе на співбесіді

Пам’ятаєте свої відчуття перед співбесідою: тривога, страх, невпевненість, розгубленість, відповідальність? Схоже на стан перед шкільними іспитами. І навіть думка про те, що ти “дорослий”, не допомагає. Хочете змінити свою палітру відчуттів від співбесіди на позитивну? Долучайтесь...
23 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

“Відверто про...Досвід перших...” Зустріч з Вікторією Тігіпко, відомим венчурним інвестором

25 вересня о 19:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках проекту “Відверто про… Досвід перших…” відбудеться зустріч з Вікторією Тігіпко, відомим венчурним інвестором та президентом Одеського міжнародного кінофестивалю
25 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Дизайн-мислення: як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій?

Дизайн і бізнес. Що таке дизайн-мислення? Чи існує особливе мислення у дизайнера? Як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій? Лекція буде актуальна для всіх, хто зацікавлений у розвитку творчого мислення та креативності.
25 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Мастер-класс

Мистецтво ефективної презентації

МИСТЕЦТВО ЕФЕКТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ НЕЙЛ ЕРКАРТ Вперше в Україні ексклюзивний майстер-клас від Нейла Еркарта!
25 — 26 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Лекція Олени Гоноровської: "Створи себе сам: дизайн власної кар’єри"

“Ким я стану, коли виросту?” ― в 13 років це питання надихає, а в 33 ― все частіше тривожить. Більшість з нас звикли думати, що доросла людина мала б чітко розуміти, хто вона ― лікар, маркетолог чи девелопер, і спокійно розвиватись в своїй професії.
26 сентября 2018
Ukraine, Kiev
Выставка

TransExpo 2018

Компания «МедиаКомпас Украина», уже более 20 лет организовывающая крупнейшие международные морские и транспортные выставки, приглашает Вас к участию в Международном Черноморском Транспортном Форуме 2018 (TRANS EXPO ODESSA 2018).
26 — 28 сентября 2018
Украина, Одесса, МОРСКОЙ ВОКЗАЛ
Форум

Business Wisdom Summit

Последние несколько лет весь прогрессивный деловой мир признает ценность и важность разнообразия (diversity) и его влияние на эффективность бизнеса. 27-28 сентября ekonomika+ в 7 раз проведет свой флагманский ивент - Business Wisdom Summit, который, как и предыдущие саммиты, пройдет в единстве с этой концепцией. Героями саммита 2018 года станут те, для кого необходимость разнообразия в профессиональном и личном аспекте не вызывает вопросов. Все они люди-стерео, поли, мульти. Те, кто умеет сочетать несочетаемое в своих компаниях, оперирует сразу в нескольких бизнесах/индустриях, применяет свой бизнес-опыт в разноформатных социальных активностях и жонглирует возможностями, выходя за рамки традиционных парадигм. Business Wisdom Summit 2018: • два полных дня; • 30 спикеров на сцене; • 400 вперед смотрящих участников в зале, нацеленных на прорывы и трансформации. Формат Business Wisdom Summit – это 20-минутные погружения в реальные и непоказные бизнес-ситуации, способные стимулировать мыслительный процесс, расширить кругозор и дать импульс к прогрессивным трансформациям. Герои со сцены поделятся тем, что знают наверняка и что считают важным донести до тех, кто чуть менее опытен в сфере экспертизы спикера. Или не так разнообразен и голоден к диагностике и реализации возможностей. Для спикеров Business Wisdom Summit ценности, устойчивость, склонность к социальному предпринимательству, инновационность, краудсорсинг и коллаборационное лидерство – наполненные значением понятия и движущие силы.
27 — 28 сентября 2018
Украина, Киев, Концерт-холл Atlas
Конференция

Cybersecurity Legal Conference

Газета «Юридическая практика» та юридична фірма Asters підтримують ініціативу Європейського місяця кібербезпеки та спільно проводять Cybersecurity Legal Conference. На конференції представники державних органів разом з провідними юристами, комплаєнс-офіцерами, спеціалістами з безпеки та у галузі IT визначать основні кіберзагрози для бізнесу в Україні й світі та запропонують варіанти мінімізації ризиків. Крім того, фахівці з захисту даних продемонструють вразливі до злому місця стандартного периметру охорони даних. Дата: 2 жовтня 2018 року Час: 09:00-18:00 Місце проведення: БЦ «Леонардо» (м. Київ, вул. Володимирська, 52/17, 2-й поверх). ПРОГРАМА 9:00–10:00 Реєстрація учасників. Ранкова кава PUBLIC TALK РІК ДІЇ НОВОГО ЗАКОНУ ПРО КІБЕРБЕЗПЕКУ: ЯК БІЗНЕСУ ВИКОНАТИ ВИМОГИ ДЕРЖАВИ ТА УНИКНУТИ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ (10:00-11:15) Модератор: Юрій КОТЛЯРОВ, партнер Asters 10:00–11:15 СПІКЕРИ: Олександр ЧАУЗОВ, перший заступник голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Представник Департаменту контррозвідувальної діяльності в сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України (уточнюється) Андрій КАЛЕНСЬКИЙ, директор департаменту регуляторного забезпечення ПАО «Укртелеком» Представник Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку (уточнюється) Олег ЛІТВІНОВ, начальник юридичного департаменту ПрАТ «ВФ Україна» Представник бізнесу Представник бізнесу Представник бізнесу У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ: Глобальні тренди протидії кіберзагрозам
2 октября 2018
Ukraine, Kiev

Страна

Город

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).