TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Конференция

Elevate 2018

Elevate 2018 — главная конференция об инновациях в продажах.
24 октября 2018
Украина, Киев, Fairmont Grand Hotel Kyiv
Семинар

Hot talks about PM: остаемся конкурентными в эпоху AI

Обсудим: Особенности проектного менеджмента в эпоху AI; Чеклист PM`a, способного конкурировать с роботами; Заменит ли робо-PM человека; Значение EQ в деятельности PM.
25 октября 2018
Украина, Киев, IT Education Academy
Конференция

14th Cyber Security Conference UISGCON14

​UISGCON is the oldest and well-known Ukrainian conference on Information Security, driven by community and organized under the aegis of the NGO "Ukrainian Information Security Group" (UISG).
26 октября 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

DS Fuckups Meetup: Vol 3

Спікери Олесь Петрів, Ліза Воронкова та Олександр Іванов відверто розкажуть про технічні помилки та граблі, тож приєднуйтесь не заради сміху, а для того, щоб не наступати на чужі граблі) хоч сміху теж буде вдосталь) Не профакапте купити квиток! 22.10 - ціна буде 350 грн В день заходу - 400 грн
26 октября 2018
Ukraine, Kiev
Конференция

.NET Fest 2018

.NET Fest - конференция для профессионалов в области разработки на платформе .NET.
26 — 27 октября 2018
Украина, Киев, Mercure Congress Centre
Тренинг

ICAgile Certified Professional class in Kiev

On 26-27, October 2018 Ciklum welcomes you to our office in Kiev to conduct Agile Fundamentals - ICAgile Certified Professional class.
26 — 27 октября 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

ITEAHub Workshop: Інтенсив: Вступ до OKR

Тези івенту: Що таке KPI та звідки вони взялись? Як співробітники «ламають» KPI і що можна з цим зробити? Що таке OKR (Objectives & Key Results)? В яких випадках використовувати OKR, а в яких KPI. Чи можна їх поєднувати? Алгоритм впровадження OKR Корисні техніки та інструменти
27 октября 2018
Ukraine, L'viv
Workshop

ITEAHub Workshop: Інтенсив: управління проектами в умовах хаосу

Інтенсив присвячено: Головним методологіям управління проектами; Підбору способів менеджменту, виходячи із завдання та команди; Інструментам для управління проектами; Алгоритмам переходу на програми проектного менеджменту Підбору команди, що впорається з будь-яким проектом Ключовим моментам проекту
27 октября 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

ITEAHub MeetUp: Upwork для початківців: як працює найбільша у світі біржа фрілансу, та що треба знати, щоб досягти успіху.

30 жовтня на ITEAHub MeetUp: Upwork для початківців ми поговоримо зі Станіславом Іващенком стосовно життєздатності моделі фрілансу в сучасних умовах. Практикуючий дизайнер-фрілансер дасть безцінні поради ПОЧАТКІВЦЯМ щодо роботи на найбільшій у світі біржі фрілансу Upwork.
30 октября 2018
Ukraine, L'viv
Выставка

​eCommerce Exhibition’18

​ECommerce Exhibition’18 это: - 40+ стендов: pа 1 день вы сможете найти партнеров по разным направлениями своей деятельности: банки, логисты, SEO, аналитика, CRM. - 1000+ участников - 12 докладов в секции "Решения для бизнеса" — эксперты ecommerce расскажут как сделать бизнес эффективнее.
1 ноября 2018
Украина, Киев, КВЦ "Парковый"

Город

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).