Eventos

Filtros:  Workshop ×
Workshop

Дарія Ставерська. PR для стартапів: як розповісти про ваш продукт світовим медіа

1 березня до Часопису завітає з лекцією Дарія Ставерська - незалежний експерт з комунікацій та розповість про те, як технологічним компаніям будувати стосунки з зарубіжними медіа.
1 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Food-стартапы и тренды продвижения

Способы бюджетного продвижения ресторанов и уличной еды. food-тренды и виды фуд-контента для блогеров. Он-лайн сервисы для быстрого и комфортного поиска еды и бронирования столиков.
2 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Зустріч-дискусія. Сучасне лідерство, або Що потрібно від вас вашій команді?

Хто ж він — сучасний бізнес-лідер в українських реаліях? Які риси йому притаманні? Як він взаємодіє з оточуючими? Про це та інші питання поговоримо на зустрічі-дискусії 7 березня в Chasopys Eduspace.
7 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Практичний воркшоп Boost Your Skills. Як створити ефективну рекламну кампанію в Google Adwords

2 та 9 березня кожен учасник матиме можливість власноруч налаштувати цілі, сегменти для свого чи тестового аккаунту та навчиться працювати з основними звітами Google Analytics під керівництвом експерта.
2 — 9 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Практичний воркшоп Boost Your Skills. Facebook Ads: як запускати рекламні кампанії у Facebook та аналізувати їхні результати

На воркшопі ми детально попрацюємо з налаштуваннями реклами Facebook. Кожен учасник матиме можливість власноруч створити декілька кампаній.
10 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Практичний воркшоп Profi. "Я - Бренд: покрокова інструкція зі створенню свого бренду"

12 березня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.
12 marzo 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Практичний воркшоп Profi “Я - Бренд: покрокова інструкція зі створення свого бренду”

16 квітня в рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій.
16 abril 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Бизнес SREDA​

Бизнес SREDA – это уникальный УКРАИНСКИЙ проект, созданный лидером отечественного тренингового рынка – компанией Olerom для всех, кто мечтает открыть свой бизнес, усовершенствовать уже существующую бизнес-модель, а также найти инвесторов. В программе курса собраны лучшие работающие модели обучения,
26 abril 2017
Ukraine, Kiev

País