Eventos

Filtros:  Festival ×
Festival

Фестиваль фантастического кино Best SCI FI

Фестиваль фантастического кино Best SCI FI
25 marzo 2017
Ukraine
Festival

Black Comedy Fest

Фестиваль Black Comedy Fest в Харькове состоится 27 марта 2017 г, 18:30. Фільми будуть демонструватись мовою оригіналу з українськими субтитрами. Вікове обмеження: 18 трейлер фестивалю: Глядачі побачать кращі короткометражні картини у жанрі “чорна комедія” із Франції, США та Пуерто-Ріко. У життя героїв нової, убивчо смішної добірки мудрих чорних комедій вторгається випадок. Як кажуть, “хочете розсмішити долю? Розкажіть їй про свої плани”. Та хвилина, що змінює дуже круто, все змінює раз і назавжди, і розмірене існування злітає з котушок та котиться шкереберть. Страховки від сюрпризів немає ні в кого: перед його величністю Випадком рівні надомний торговець кокаїном і успішний комівояжер, закохані грабіжники і нудьгуючі домогосподарки, патлатий двійник Джима Моррісона і охайні французькі буржуа. Любов і злочини, примари і рок-н-рол, скандали та інтриги – все, без чого наше життя було б нестерпним. Програма: -1- «Дивні люди» // People Are Strange Джулієн Халлард, Франція, 2014; ( 20 хв ) Джулієн працює на паризькому кладовищі Пер Лашез – ні за що не вгадаєте ким. Він – двійник (дуже і дуже приблизний) Джима Моррісона, що влаштовує туристам екскурсії до могили «короля ящірок» і дозволяє за помірну плату зробити фото на пам'ять. Але ось друг і брат Альдо, що пов'язався на тому ж цвинтарі охоронцем, приносить гірку звістку: батьки Моррісона вирішили репатріювати прах сина в Америку. Щоб запобігти такому, Джулієн йде на крайні заходи … Пустотлива французька фантазія названа по одній із найзнаменитіших пісень Моррісона і від душі насолоджується людськими дивацтвами. Але, по-доброму, з романтичним хеппі-ендом і вірою в те, що легенди року не вмирають. Хоча б завдяки шанувальникам. До речі, у Моррісона вони такі буйні, що в реальності керівництво Пер Лашез був змушено було встановити навколо популярної могили огорожу. -2- «Самаритяни» // The Samaritans Джон Брайант, США, 2015; (13' хв) Успішний контракт –
27 marzo 2017
Ukraine, Kharkiv
Festival

Black Comedy Fest

Фестиваль Black Comedy Fest в Харькове состоится 28 марта 2017 г, 18:30.
28 marzo 2017
Ukraine, Kharkiv
Festival

Black Comedy Fest

Фестиваль Black Comedy Fest в Харькове состоится 29 марта 2017 г, 18:30.
29 marzo 2017
Ukraine, Kharkiv
Festival

Stresa Wedding Festival 2017

Stresa Wedding Festival – это не просто фестиваль, это встреча ведущих профессионалов свадебной индустрии, обширная обучающая и развлекательная программа, где невесты могут узнать все об идеальном торжестве.
28 — 30 marzo 2017
Italy, Stresa
Festival

Black Comedy Fest

Фестиваль Black Comedy Fest в Харькове состоится 30 марта 2017 г, 18:30.
30 marzo 2017
Ukraine, Kharkiv
Festival

Black Comedy Fest

Фестиваль Black Comedy Fest в Харькове состоится 31 марта 2017 г, 18:30.
31 marzo 2017
Ukraine, Kharkiv
Festival

Фестиваль лиги «SAGACITAS»

Фестиваль лиги «SAGACITAS» в Сумах состоится 02 апреля 2017 г, 18:00.
2 abril 2017
Ukraine, Sumy
Festival

Вечір соло перформансів сучасного танцю фестиваля Zelyonka Fest

Фестиваль сучасного танцювального театру Zelyonka Fest - щорічний міжнародний івент, що презентує кращі роботи українських хореографів сучасного танцю та гостей з європейських країн.
7 abril 2017
Ukraine, Kiev
Festival

Вечір вистав сучасного танцю в рамках фестивалю Zelyonka Fest

Zelyonka Fest - щорічний міжнародний фестиваль сучасного танцювального театру, що презентує найцікавіші роботи сучасних хореографів України та гостей з Європи.
8 abril 2017
Ukraine, Kiev

País