TicketForEvent uses cookies OK

Etkinlikler

Filters:  Atölye ×
Atölye

Mindfulness workshop

Програма Mindfulness Workshop базується на техніках MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), розроблених професором Медичної школи Массачусетського університету Джоном Кабат-Зінном та на техніках когнітивної терапії MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Teraphy), розроблених професором Оксфордського у
18 Mart 2018
Ukraine, Kiev
Atölye

Воркшоп для переговорників: Робочі техніки для бізнесу і життя

Світ змінюється, але бізнес все ще тримається на комунікаціях і умінні словом впливати на людей і події. Майстерність у переговорах дозволяє бути ефективним на роботі, в житті, розширювати коло клієнтів, підвищувати якість домовленостей, але головне - від протиріч приходити до партнерства.
18 Mart 2018
Ukraine, Kiev
Atölye

Психологія ведення переговорів англійською мовою: як отримати виграшну угоду

Комунікація та навик ведення переговорів є одними з головних інструментів успішного бізнесу і від того, наскільки адекватно ми розуміємо опонента, та чітко формулюємо власну позицію залежить відбуватиметься співпраця чи ні.
20 Mart 2018
Ukraine, L'viv
Atölye

ITEAHub Workshop: Вибуховий Публічний Виступ - 5 етапів боротьби зі страхом говорити Vol 2

як зацікавити аудиторію своєю темою виступу як підготуватися до доповіді та не впасти на сцені від страху як правильно відповідати на запитання публіки та налаштуватися на ефективну взаємодію зі слухачами - про все це та не тільки ви дізнаєтеся вже 21 березня!
21 Mart 2018
Ukraine, L'viv
Atölye

Психологія ділового спілкування: письмові навички англійською мовою

Пропонуємо Вам розширити власні горизонти і відвідати не просто інформативну лекцію, а справжній психологічний тренінг з комунікації, де Ви навчитеся правильно маневрувати серед підводних каменів психологічного аспекту бізнесу та здобудете бізнесову компетентність роботи англійською мовою з іноземни
22 Mart 2018
Ukraine, L'viv
Atölye

LEAN STARTUP WORKSHOP: БЕРЕЖЛИВЫЙ МЕТОД СОЗДАНИЯ УСПЕШНОГО БИЗНЕСА в сфере Blockchain

Программа 11:00 - 11:45 Введение: жизненный цикл стартапа. Современные предприниматели как отдельная каста 11:45 - 13:30 Бизнес модель для инновационных проектов. Модели блокчейн стартапов. Тестирование идеи/прототипа будущего продукта на потенциальных потребителях. Обсуждение. Практическая част
24 Mart 2018
Russia, Moscow
Atölye

mediachallenge.ticketforevent.com

Media Challenge - это специальный проект для студентов-рекламистов (и смежных специальностей) всех ВУЗов Украины. Если тебе в кайф работа в команде и тебя рекламная сфера увлекает с головой, тогда у тебя очень высокий шанс победить!) Сделай глубокий вдох и зарегистрируйся: https://goo.gl/Xbr34c
13 — 27 Mart 2018
Ukraine, Kiev
Atölye

Тренд - тур в Гонконг

Сила этого города и его особое мышление дадут вам тот самый заряд знаний, новое видение гастрономического и делового мира, нестандартный подход к проектам, бизнес- моделям, которые помогут вам расширить ресторанный бизнес – кругозор для ваших новых идей!
25 — 30 Mart 2018
Hong Kong
Atölye

Воркшоп #InstaStart: Інстаграм для бізнесу

Якщо твоєму бізнесу потрібна сторінка в Instagram, а ти ще навіть не вирішив з чого розпочати знайомство з платформою, то цей Workshop тобі допоможе.
30 Mart 2018
Ukraine, Kiev
Atölye

Воркшоп Еліни Елліс. Дитяча ілюстрація: вчимося створювати свою книгу

Якщо ви хочете навчитися правильно розробляти сюжетну лінію, вміти показати не тільки сцену, а й процес, грамотно використовувати у своїх малюнках композицію, ракурс і колірну гамму, вміло працювати з персонажами, розкадровувати текст - вам потрібен цей воркшоп!
5 Nisan 2018
Ukraine, Kiev

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).