TicketForEvent использует файлы «cookies» OK

Мероприятия

Семинар

Lviv Data Science Club (February)

22 лютого відбудеться уже п'ята зустріч Lviv Data Science Club. Спікери: Igor Lakoza - Data Scientist at Chervoniy Market retailer та Фіналіст Хакатону від Vodafone Ukraine Тема: "Геомаркетинг на основі великих даних" Andriy Okhrimets - Svitla, Vice President of Development Тема: "10 помилок, які
22 февраля 2018
Ukraine, L'viv
Семинар

Четыре цели жизни

Все люди ставят перед собой какие-то цели, т.к. они стимулируют развитие человека. Жизнь без цели лишена смысла и ведет к деградации. Но чаще всего цели человека связаны с достижением комфорта для тела и ума.
21 февраля 2018
Россия, Москва, Клуб "БАЛАНС"
Семинар

Карма та біхевіоризм

Зазвичай "карма" асоціюється з чимось езотеричним та містичним. Але в наш час з'явилися наукові аналоги цього розуміння, зокрема у когнітивно-біхевіоральній психології.
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

ITEAHub MeetUp: Game Dev Unit Vol1

20 лютого на зустрічі розробників ігор ITEAHub MeetUp: Game Dev Unit vol.1 ви дізнаєтесь про сучасні тенденції у світі ігор, методи ігрофікації, які можливості мають художники для того, щоб потрапити в гейм індустрію та яких перспектив для професійного і особистого розвитку можна чекати.
20 февраля 2018
Украина, Львов
Семинар

Принципи побудови компанії майбутнього.Спіральна динаміка Грейвза.

Про що будемо говорити? ​ - Розфарбуємо кольорами парадигми мислення, і подивимось на веселку, що з неї зараз складається світ, Європа, Україна. - Продегустуємо компанії, що можуть вже називатися компаніями майбутнього, і не десь там, а тут, на відстані кількох зупинок метро.
20 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Клонування людей: міф чи майбутнє

Технології клонування все ближче до кожного, але насправді вони зовсім не такі, як у кіно.
19 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Клуб ораторського мистецтва та аргументації.

Навики аргументації та ораторського мистецтва важко переоцінити. Це якраз той випадок, коли ми отримуємо результат відразу, а не в якомусь віддаленому майбутньому.
18 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Перемовини з секретом.7 ключів до невербальних сигналів

Невербальне спілкування – не невидима частина айсбергу нашого спілкування.
16 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Емоційний інтелект. Психологія Любові

Емоційний інтелект. Психологія Любові Кожному учаснику тренінгу в ПОДАРУНОК- міні книга «Емоційний інтелект. Керування ГНІВОМ».
14 февраля 2018
Ukraine, Kiev
Семинар

Секрети гіпнозу та шахрайські техніки.

На цій лекції розглянемо такі теми: -Міфи та правда про гіпноз; -Хто легко піддається гіпнозу та що робити цим людям; -Різниця між шахрайськими маніпуляціями та гіпнозом; -Де, хто та для чого використовує гіпноз; -Як гіпноз допомагає звільнятися від фобій, негативних переживань.
13 февраля 2018
Ukraine, Kiev