Events

Seminar

Защита активов и бизнеса от рейдерства

ЗАЩИТА АКТИВОВ И БИЗНЕСА. КОРПОРАТИВНАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ. ЗАЩИТА ОТ РЕЙДЕРСТВА. Освойте способы и методы профилактики, обнаружения и противодействия «рейдерскому захвату» с целью сохранения бизнеса и обеспечения его стабильного функционирования и развития
24 March 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

Денис Семенихин

Семинар Денис Семенихин в Киеве состоится 26 марта 2017 г, 11:00.
26 March 2017
Ukraine, Kiev, Украинский дом
Seminar

Digital Tuesdays. Media Campaigns

типи медійної реклами і методи її закупівлі, особливості планування прямих розміщень медійної реклами, особливості планування programmatic-інструментарію, різницю у підходах у медіаплануванні.
28 March 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Where dreams take you

1) Яким буває щастя та чому ми не отримуємо таке задоволення я к очікували, коли досягаємо бажаного? 2) Що таке «стан потоку» та як його досягти? 3) Чому позитивних емоцій замало для почуття глибинного задоволення?
28 March 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Travel blogging. Instructions for use.

Поговорим о том, какие бывают блогеры и для каких целей с ними можно работать. Какие блогеры вам подходят, а какие нет. Чего ожидать от сотрудничества с блогерами и как наладить безболезненное партнёрство для привлечения именно вашей целевой аудитории.
31 March 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

How to develop the leadership skills and influence on people?

Я расскажу о том, какие навыки определяют лидерство в повседневной и профессиональной жизни, какие стадии эволюции лидера и какие действия помогают ему развиваться. Мы также поговорим как научится понимать людей в своем окружении, решать конфликты и в итоге влиять на их действия и мысли.
1 April 2017
Ukraine, Kiev, Conference hall "Leda", Dnipro Hotel 1/2 Khreshchatyk St., Kiev
Seminar

Be your own financial coach

Ви навчитеся: 1)Основним інструментам, якими користуються кращі коучі світу; 2)Розуміти як концентрувати та направляти енергію грошей; 3)Перетворювати свої внутрішні блоки на здобутки. 4)Основам самокоучинга та глибинному розумінню себе.
5 April 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Secrets of Effective Memory

1. Навчитесь швидко, запам'ятовувати будь-яку інформацію і в будь-якому обсязі. 2. Дізнаєтесь як підготуватися до складних іспитів і тестів за кілька годин (якщо ви вчитеся). 3. Практично відразу після семінару швидкість і якість Вашого самонавчання і запам'ятовування покращиться мінімум в 2 рази!
6 April 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

export

Как организовать экспорт товаров из Украины?
6 — 7 April 2017
Ukraine, Kiev, Khreschatyk St, 7/11, Kyiv
Seminar

You are doomed to be bad (interactive lecture)

Чому ми відчуваємо себе поганими, коли критикують нашу роботу, одяг, поведінку? Чому ми відчуваємо патріотизм і стаємо фанатами різних брендів і ігрових команд? Як це впливає на наше самосприйняття, як нами керує?
11 April 2017
Ukraine, Kiev, Freud House

City