TicketForEvent uses cookies OK

Events

Як накопичити на пенсію в доларах та дати хорошу освіту дітям? Практичні інструменти: iPlan, сімейний бюджет, iShares, TDF, ОВДП

10 січня у Креативному просторі “Часопис “ відбудеться зустріч із відомим фінансистом та сімейним фінансовим радником Любомиром Остапівим. Ми проведемо діагностику фінансового здоров’я та зрозуміємо, як розумно інвестувати заощадження та створювати пасивні доходи.
10 January 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space

VIP Клуб Успешных Женщин

​«Клуб Успешных Женщин» это закрытый сайт, где у каждой участницы будет свой личный кабинет, в котором она сама будет устанавливать рамки активности и конфиденциальности своего участия в Клубе.
31 December 2016 — 31 December 2017

Presentation Lovers Meetup

Встреча тех, кто любит крутые презентации! Соберемся вместе, познакомимся, пообщаемся, поделимся идеями и фишками, найдём знакомых по интересам, а может, партнёров по бизнесу. В дружественной атмосфере мы посмотрим и обсудим интересные и смешные выступления, почерпнём что-то новое.
21 December 2017
Ukraine, Kiev, INVERIA flow space

Дмитро Козлов: як готуватись до продажу свого бізнесу з дня його заснування та зробити продаж за 6 місяців

21 грудня у Часописі підприємець Дмитро Козлов поділиться власним досвідом, як заснувати успішний бізнес і вдало його продати.
21 December 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space

RestartYOU Club. SPB №4.

Рады Вас пригласить на 4е заседание Клуба Успешных людей RestartYOU Club в Санкт-Петеребурге! Приглашенный Спикер: Антон Берсерк. Тема: "Система увеличения продаж".
21 December 2017
Russia, Saint Petersburg

Доказова медицина: як уникнути неефективного лікування та псевдонаукових діагнозів. Лекція Євгенія Гончара

“Фуфломіцини”, комерційні діагнози, марно витрачені кошти — з цим стикається ледь не кожен, хто потрапляє до лікувального закладу або аптеки. Що з цим робити, як не розгубитись у морі суперечливої інформації та складних термінів?
20 December 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace

Лекція Альони Дєньги. Тренди діджитал-маркетингу 2018

Ця лекція чудово підійде маркетологам, діджитал спеціалістам, SMM менеджерам, спеціалістам з комунікацій та всім, хто цікавиться цифровими технологіями в цілому.
19 December 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space

Папуа: Вартові часу. Острівні племена

Розповідь не про туристичний маршрут, а про занурення у життя ізольованих племен Папуа - провінції Індонезії, де відкритими залишаються питання про межі моральної дійсності, на перетині егоїзму, людської цікавості з бажанням допомогти.
18 December 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space

Зустріч із Орестом Білоусом. Загублений Іран

15 грудня ми поговоримо про Іран велосипедом, іншим транспортом, пакрафтинг, гори, кочівників, походи, заборонене і дозволене, гостинність і людей, а також про те, що сталося в країні між 1953 та 1988-м, чому в Ірані зараз такі справи, і що буде далі.
15 December 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space

ИНТЕРАКТИВНЫЙ КУРС ЖЕНСКОГО СЧАСТЬЯ “ОНА”

1 месяц интенсивного обучения. Современное обучение от известных психологов. 9 часов постоянного интерактива и проверенных практик. 6 вебинаров женского волшебства и нового качества жизни
15 November — 15 December 2017