TicketForEvent uses cookies OK

Events

Master class

winter

Как ухаживать за кожей зимой? Как сделать шикарный зимний макияж? Как повысить стойкость макияжа и не опасаться капризов погоды? Ответы на все эти вопросы прозвучат на мастер-классе Полины Быстровой «Тренды зимнего макияжа».
19 January 2018
Russia, Saint Petersburg
Master class

Сергей Макшанов "Базовые Стратегии 2018"

Базовые Стратегии 2018 - встреча лидеров бизнеса и компаний, планирующих развиваться при любой внешней ситуации. Аналитика. Тренды. Прогнозы. Рекомендации от ведущего в стране эксперта по бизнес-стратегиям.
20 January 2018
Master class

Business models and Dynamic Capabilities. Lecture with David J. Teece, Director, Institute for Business Innovation, Professor of University of California, Berkeley

Business models and Dynamic Capabilities, lecture with David J. Teece, Director of the Institute for Business Innovations, Professor of Haas School of Business at the University of California, Berkeley, leading guru in the world economic theory.
20 January 2018
Ukraine, Kiev, Unit City
Master class

Лекція Юлії Кішиньки і Катерини Пучко: Як відслідковувати продажі і заробляти більше

25 січня у креативному просторі Часопис ви дізнаєтеся, як заробляти більше на продажах і як змінюється специфіка роботи інструментів в різних сферах бізнесу, на що важливо звернути увагу і як коригувати рекламу на підставі реальних даних.
25 January 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Семінар Костянтина Коптелова. Чому KPI не працює і що з цим робити (вступ в OKR)

Пропоную розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші лідери мотивують і координують співробітників. На семінарі ми вивчимо OKR - інструмент, який прийде на зміну KPI.
25 January 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

Лекція Катерини Дунаєвої: Facebook для бізнесу

Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Тоді ми чекаємо на вас на лекції Катерини Дунаєвої «Основи Facebook для бізнесу».
26 January 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

styleicon

Мастер-класс для всех, кто хочет научиться создавать свой неповторимый стиль и вызывать восхищения окружающих каждый день в любой ситуации.
26 January 2018
Russia, Saint Petersburg
Master class

AQUA ZUMBA® classes by Yuliya Davydova, ZES™

ZUMBA® - танцевальная фитнес-программа на основе латинских и мировых танцев. Самая популярная более чем в 185 странах мира, миллионы людей ежедневно посещают классы ZUMBA®, завуалированные под фитнес-вечеринку.
17 September 2017 — 27 May 2018
Russia, Moscow, Plekhanov University swimming pool

Country