Events

Master class

Контент-маркетинг

Сможете составить эффективную стратегию SMM-продвижения с оптимизированным бюджетом. Получите действенные инструменты для самостоятельного продвижения в социальных сетях. Приобретёте знания, необходимые, чтобы качественно контролировать аутсорсинг.
27 June 2017
Russia, Saint Petersburg, Отель "Введенски
Master class

«Я – ваш психоз, чего же боле?»:​ Нейропсихологія і психогенетика ​важких психічних порушень

У рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.
27 June 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

20 способів зіпсувати стосунки

Які саме «красиві картинки відносин» ми приймаємо як власні? Що заважає нашим стосункам? Що робити, коли відносини дали тріщину?
28 June 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

БЕЗ ТАБУ. Episode 2. Нейропсихологія СЕКСу

Людина найсексуальніша істота на планеті і такої метушні навколо сексу нема ні в кого як в нас. Тому тема людської сексуальності є завше надзвичайно актуальною, цікавою та деліктною
29 June 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Вебинар Петра Зозули «Путь Героя»

Это трансформационный вебинар, который поможет понять по каким циклическим законам происходит ваша жизнь, бизнес-проекты и отношения. Вы научитесь понимать на каком этапе находитесь в настоящий момент, будете готовы к новым испытаниям и сможете реагировать на кризисы, как на периоды обновления
29 June 2017
Master class

30.06.2017

Шеф Алекс Тюрін повернувся з Марокко повним вражень і натхнення до праці. Усім цим він готовий ділитися з вами на званій вечері. Разом приготуємо справжній смак сходу у Cooking Hub.
30 June 2017
Ukraine, Kiev, Cooking Hub
Master class

Зустріч з Олександром Федотовим. Як не звільняти маркетолога раз на півроку

30 червня у Креативному просторі “Часопис” Олександр Федотов - замісник директора консалтингової компанії “Ольшанський та партнери”, розповість про те, як створити успішну команду з з інтернет-маркетингу і займатися своїм бізнесом.
30 June 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

Стильные пятницы: Мастер-класс "Как стать Иконой Стиля".

Мастер-класс для всех, кто хочет научиться создавать свой неповторимый стиль и вызывать восхищения окружающих каждый день в любой ситуации.
30 June 2017
Russia, Saint Petersburg
Master class

Пишемо про моду з Мирославом Мельником

Мирослав Мельник - фешн-блогер, засновник блогу про моду "Modoslav", кандидат мистецтвознавства, доцент, викладач інституту мистецтв.
30 June 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Мастер-класс «Макияж: инструкция по применению».

Мастер-класс для всех желающих узнать как и научиться создавать стильный и привлекательный образ на каждый день с помощью макияжа без вложения лишних временных затрат.
1 July 2017
Russia, Saint Petersburg

Country