Events

Conference

B2BSalesMaster

19 мая 2017 года в Киеве пройдет Главное Бизнес-Событие года по привлечению крупных B2B клиентов «B2BSalesMaster: Эффективные инструменты привлечения крупных клиентов без холодных звонков и рекламы»
19 May 2017
Ukraine, Kiev
Conference

DevPoint Architect

Конференция для разработчиков посвященная архитектуре высоконагруженных приложений
19 May 2017
Ukraine, Kiev, CONGRESS HALL COSMOPOLITE
Conference

All-Ukrainian Day of logisticians

24 мая 2017 года состоится 17-я Всеукраинская практическая Master-встреча ТОП-менеджеров логистики «Прорыв в логистике: достижение максимальной гибкости, скорости, надежности в цепочке поставок и сокращение издержек».
24 May 2017
Ukraine, Kiev
Conference

HubHubHub.com. Віртуальна і доповнена реальність: що нового

26 травня платформа HubHubHub.com організовує чергову зустріч з Virtual Reality and Augmented Reality з метою обміну досвідом та обговорення нових технологічних і бізнес-трендів.
26 May 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Conference

BOTCAMP

BOTCAMP Conference for Chatbots makers
27 May 2017
Ukraine, Kiev, Kiev Kozackiy hotel
Conference

CASES: Summer 2017

CASES: Summer 2017 — это целый день в формате кейс-стади из мира визуальных коммуникаций, брендинга, SMM, рекламы, диджитал-проектов и креативной экономики.
10 June 2017
Ukraine, Kiev, IQ Business Center, conference complex
Conference

QA Fest 2017

QA Fest is the largest conference in Ukraine dedicated to software testing.
22 — 23 September 2017
Ukraine, Kiev, Congress-hall Cosmopolite
Conference

.NET Fest

.NET Fest - conference for professionals in development on .NET platform.
28 October 2017
Ukraine, Kiev, Congress-hall Cosmopolite
Conference

HR-BRAND UKRAINE REWARD 2017

VI Всеукраїнська практична конференція «Премія HR-бренд Україна 2017» Інновації, тренди та кращі HR-рішення роботодавців Організатор - компанія HeadHunter Україна (hh.ua) Цей унікальний конкурс HR-проектів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові ефективні ідеї, що з'явилися на ринку праці, це можливість детально вивчити ефективні HR-інструменти, які компанії-лідери використовували у свої роботі протягом року. На підсумковій практичній конференції «Премія HR-бренд Україна 2017» будуть представлені 35 проектів компаній - номінантів Премії у форматі «бізнес-запит – рішення - результат». У програмі конференції: кращі інноваційні проекти, номіновані на нагороду "Digital в HR" найуспішніші рішення в НR, які змінили український бізнес дискусії перших осіб бізнесу про відповідальне лідерство та залученість, про технології майбутнього та трансформацію ролі HR результати дослідження «HR-брендинг у цифрову епоху» підсумки дослідження «Кращі роботодавці України» дискусія членів експертного Журі Премії про тренди в HR урочиста церемонія нагородження переможців «Премія HR-бренд Україна» Дізнавайтеся про тренди в HR, про сучасні практики кращих роботодавців. Конвертуйте отримані знання в бізнес-рішення та створюйте свої історіі успіху!
7 December 2017
Ukraine, Kiev

City