TicketForEvent uses cookies OK

Events

Seminar

5 способів написати клієнту ланцюжок фоллов-апів в LinkedIn

В рамках Lviv Outsourcing Forum 2017 ми організовуємо воркшоп із засновником Nesco Consulting – Натаном Коусом, на який зможуть потрапити усі охочі!
18 November 2017
Ukraine, L'viv, м.Львів, готель "Дністер"
Seminar

Lviv It BDSM club

Lviv IT BDMS club -- це зустріч sales/marketing - менеджерів, business development менеджерів та власників IT-аутсорсингових компаній!
17 November 2017
Ukraine, L'viv, 2-й поверх, Галицька вулиця, 1, Львів, Комуна
Training

Lviv GameDev Mixer (November)

17 листопада відбудеться подія для розробників ігор – Lviv GameDev Mixer! Lviv GameDev Mixer – це щомісячна неформальна подія, що по вечорах п’ятниці збирає 30-60 розробників ігор та всіх зацікавлених в ігровій індустрії Львова на 2-3 години доповідей та нетворкінгу.
17 November 2017
Ukraine, L'viv, CoMMuna
Seminar

ITEAHub TechTalk: Python. From “a” to “z”

16 листопада запрошуємо вас на ITEAHub TechTalk - Python: From “a” to “z”, де від досвідчених спікерів ви дізнаєтесь про всі тонкощі розробки на Python: від мікросервісного підходу до оновленного функціоналу Django 2.
16 November 2017
Ukraine, L'viv
Master class

ITEAHub MeetUp: Мистецтво впливу і переконання. Зустріч із Наталкою Шпот

Як вирішувати складні ситуації в колективі, ліквідувати конфлікти ще до моменту їх появи, переконувати та мотивувати працівників до кращої роботи - про все це і не тільки ви дізнаєтесь 15 листопада о 19:00 на ITEAHub MeetUp разом із Наталкою Шпот.
15 November 2017
Ukraine, L'viv
Seminar

Майстер-клас від Дмитра Лозовицького

Lviv StartUp Club запрошує на майстер-клас від Дмитра Лозовицького на тему - "Складні розмови у проектній команді: конфлікти керівника і підлеглого".
15 November 2017
Ukraine, L'viv, TechMagic
Seminar

Lviv Product Management Club (November)

Осінь - пора змін, навчання та удосконалення. 02 листопада НЕ СИДІТЬ ВДОМА, а приходьте на Lviv Product Management Club .
14 November 2017
Ukraine, L'viv, CoMMuna
Workshop

Вебінар "Magento, як тренд ринку е-commerce"

Любите пізнавати нове та постійно вдосконалюватись, тоді у нас є хороший варіант як продуктивно та абсолютно безкоштовно провести вечір. ​Вже 14 листопада о 17.00 Paul Okhrem розповість Вам про "Magento як тренд ринку е-commerce"
14 November 2017
Ukraine, L'viv, CoMMuna
Movies

ITEAHub Horror Movie Night

Збираєшся налаштуватись на правильний лад та підготуватись до наймістичнішої ночі у році? Зрештою, якщо просто хочеш чудового завершення робочого тижня - тобі сюди! ITEAHub організовує ITEAHub Horror Movie Night. Перегляд фільму та виготовлення Ліхтаря Джека, страшні історії та цікаві легенди, лякаюча і вражаюча атмосфера водночас - це все та навіть більше чекає на тебе 27 жовтня за адресою Героїв УПА 80. 19:00 - 19:30 – реєстрація учасників. 19:30 – 20:30 – майстер-клас з створення Ліхтаря Джека 20:30 – 21:00 – перерва 21: 00 – 22:30 – перегляд фільму The Shining 22:30 – ... PreHalloween вечірка Вагаєшся? Даремно, адже це чудова нагода отримати шалені емоції та враження, а ще й до того ж завести нові знайомства та зробити безліч ефектних фото на пам’ять. Бери з собою друзів і гарний настрій, а твій гарбуз вже чекатиме тебе у ITEAHub. Обіцяємо, буде цікаво до ЖАХУ!
27 October 2017
Ukraine, L'viv
Seminar

Lviv PM Club (October)

Замучила осіння хандра? Ми знаємо що з цим робити! Вже 26 жовтня відбудеться наступний PM Club у місті Львові. Приходь і зарядись позитивними ідеями! 26 жовтня - Lviv PM Club (October), купи квиток і приходь!
26 October 2017
Ukraine, L'viv, Антикафе CoMMuna на Кольберга