TicketForEvent uses cookies OK

Events

Seminar

ITEAHub MeetUp: Hot Talks about PM

18 вересня на Hot talks about PM 2018 ви дізнаєтеся останні новини, новітні тренди і перспективи для PM, якими буде жити вся спільнота проектних менеджерів найближчим часом! Захід присвячений найгарячішим темам, які на слуху у міжнародного ком'юніті проектних менеджерів.
18 September 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub TechTalk: easy win with C#

​ITEAHub TechTalk: easy win with C# 17 вересня на ITEAHub TechTalk розкриємо для вас аспекти роботи з C# в умовах сьогодення!
17 September 2018
Ukraine, L'viv
Conference

День підприємця 2018: про фішки і граблі – свій, до свого, по своє

День підприємця 2018: про фішки і граблі – свій, до свого, по своє ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Інтенсив: про фішки і граблі в SMM, SEO/SITE, CRM, LAW. Нетворкінг: свій до свого по своє. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Зустріч із чотирма практиками, які в доступній формі розкажуть все, що слід знати підприємцям для ведення бізнесу сьогодні та яких помилок уникати. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ДЛЯ КОГО Лише для підприємців, топ-керівників і власників бізнесу. Цей захід для вас, якщо ви хочете: створити свій бренд створити новий бізнес знайти нові напрямки розвитку продавати більше через соцмережі ви не задоволені власним бізнесом і хочете розвиватися ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ Дата і час проведення: 5 вересня 2018, 10:00-14:00. Місце проведення: готель “Соната”, малий зал, м. Львів. Формат: нетворкінг, обмін думками, інтерактив, дискусія (львівські підприємці для львівських підприємців), доповіді експертів-організаторів. Організатори: Західна консалтингова група, Інтернет-агентство Lemarbet, Plerdy, Studio CRM Івана Мандзяка, SMM-студія Сергія Гутюка. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ 9:00-10:00 Реєстрація. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 10:00-10:40 Фішки і граблі інтернет-маркетингу. Андрій Чорний, засновник інтернет-агентства Lemarbet та CEO Plerdy. За понад 8-річний досвід у web-аналітиці, UI/UX аудитах, просуванні сайтів зібрав справді унікальну експертизу в темі ефективного використання стратегій SEO & PPC. За цей час збільшив трафік та продажі понад 400-м інтернет-проектам. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Тези виступу. Приклади помилок, що впливають на продажі з сайту. Часті SEO-помилки, Google не буде любити ваш сайт. Помилки при запуску Google AdWords (Ads),
5 September 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub MeetUp: Recruiting Hacks

Щоб допомогти наймарям-початківцям подолати «страх першого кандидата», ми організували Recruiting Hacks — мітап для всіх, хто збирає сильні команди і хоче бути в курсі останніх тенденцій рекрутингу. Чекаємо вас в ITEAHub 29 серпня о 19:00.
29 August 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub MeetUp: Знайомтесь – я ваш клієнт! Як у 2018-му ефективно працювати з цільовими аудиторіями в соцмережах.

«Знайомтесь — я ваш клієнт!» — це захід, який допоможе вам створювати якісні та детальні портрети цільової аудиторії, раз і назавжди опанувати рекламні інструменти Facebook/Instagram та оптимізувати витрати на маркетинг в своїй компанії.
21 August 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Lviv Blockchain Tech Meetup

​16 серпня відбудеться Lviv Blockchain Tech Meetup. Це подія для blockchain-розробників, ентузіастів, фаундерів стартапів та всіх залучених у індустрію.
16 August 2018
Ukraine, L'viv, Lviv Blockchain Tech Meetup
Seminar

ITEAHub MeetUp: BA. Best Practices

MeetUp 9 серпня присвячений практиці бізнес-аналізу. Захід буде корисним для бізнес-аналітиків рівня Junior та Middle.
9 August 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Lviv Data Science Club Summer 19/07/18

​19 липня відбудеться уже восьма зустріч ☼ Lviv Data Science Club Summer ☼
19 July 2018
Ukraine, L'viv, Lviv Data Science Club Summer 19/07/18
Seminar

Анита Луценко и Юлия Богдан: "СТО для тела." (Львов)

Не можешь сдвинуться с мертвой точки, заглох мотор, а с каждой новой попыткой похудеть загорается красный свет? Значит похудение требует капитального ремонта! Топ-тренеры Анита Луценко и Юлия Богдан проведут тюнинг твоего тела и мышления!
14 July 2018
Ukraine, L'viv
Conference

DevGAMM Talks Lviv 2018

Game Conference for Developers and Publishers
14 July 2018
Ukraine, L'viv, Malevich Night Club

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).