TicketForEvent uses cookies OK

Events

Conference

Elevate 2018

Elevate 2018 — головна конференція про іновації в сфері продажу. 24 жовтня провідна світова компанія по підвищенню ефективності продажу та сервісу Miller Heiman Group проведе в Києві щорічну конференцію ELEVATE 2018, котра вже успішно пройшла в США, Австралії та країнах Європи.
24 October 2018
Ukraine, Kiev, Fairmont Grand Hotel
Seminar

Hot talks about PM: остаемся конкурентными в эпоху AI

Обсудим: Особенности проектного менеджмента в эпоху AI; Чеклист PM`a, способного конкурировать с роботами; Заменит ли робо-PM человека; Значение EQ в деятельности PM.
25 October 2018
Ukraine, Kiev, IT Education Academy
Conference

14th Cyber Security Conference UISGCON14

​UISGCON is the oldest and well-known Ukrainian conference on Information Security, driven by community and organized under the aegis of the NGO "Ukrainian Information Security Group" (UISG).
26 October 2018
Ukraine, Kiev, Ukrainian House
Seminar

DS Meetup: Vol 3

Спікери Олесь Петрів, Ліза Воронкова та Олександр Іванов відверто розкажуть про технічні помилки та граблі, тож приєднуйтесь не заради сміху, а для того, щоб не наступати на чужі граблі) хоч сміху теж буде вдосталь) Не профакапте купити квиток! 22.10 - ціна буде 350 грн В день заходу - 400 грн
26 October 2018
Ukraine, Kiev
Conference

.NET Fest 2018

.NET Fest - conference for professionals in development on .NET platform.
26 — 27 October 2018
Ukraine, Kiev, Mercure Congress Centre
Training

ICAgile Certified Professional class in Kiev

On 26-27, October 2018 Ciklum welcomes you to our office in Kiev to conduct Agile Fundamentals - ICAgile Certified Professional class.
26 — 27 October 2018
Ukraine, Kiev, Lounge zone, 10th floor, CIklum office, Ukraine BC Gulliver
Workshop

ITEAHub Workshop: Інтенсив: Вступ до OKR

Тези івенту: Що таке KPI та звідки вони взялись? Як співробітники «ламають» KPI і що можна з цим зробити? Що таке OKR (Objectives & Key Results)? В яких випадках використовувати OKR, а в яких KPI. Чи можна їх поєднувати? Алгоритм впровадження OKR Корисні техніки та інструменти
27 October 2018
Ukraine, L'viv
Workshop

ITEAHub Workshop: Інтенсив: управління проектами в умовах хаосуITEA Hub Workshop: Інтенсив: управління проектами в умовах хаосу

Інтенсив присвячено: Головним методологіям управління проектами; Підбору способів менеджменту, виходячи із завдання та команди; Інструментам для управління проектами; Алгоритмам переходу на програми проектного менеджменту Підбору команди, що впорається з будь-яким проектом Ключовим моментам проекту
27 October 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub MeetUp: Upwork для початківців: як працює найбільша у світі біржа фрілансу, та що треба знати, щоб досягти успіху.

30 жовтня на ITEAHub MeetUp: Upwork для початківців ми поговоримо зі Станіславом Іващенком стосовно життєздатності моделі фрілансу в сучасних умовах. Практикуючий дизайнер-фрілансер дасть безцінні поради ПОЧАТКІВЦЯМ щодо роботи на найбільшій у світі біржі фрілансу Upwork.
30 October 2018
Ukraine, L'viv
Trade show

​eCommerce Exhibition’18

​ECommerce Exhibition’18 это: - 40+ стендов: pа 1 день вы сможете найти партнеров по разным направлениями своей деятельности: банки, логисты, SEO, аналитика, CRM. - 1000+ участников - 12 докладов в секции "Решения для бизнеса" — эксперты ecommerce расскажут как сделать бизнес эффективнее.
1 November 2018
Ukraine, Kiev, КВЦ "Парковый"

Country

City

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).