TicketForEvent uses cookies OK

Events

Master class

ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ"о том, как сделать свое выступление максимально эффектным. Эксперт по ораторскому мастерству – Андрей Бурлуцкий расскажет, как подготовить WOW-спич для выступления перед любой аудиторией.
17 June 2018
Ukraine, Odesa, ул. Гагаринское плато, 5Б
Seminar

Ворог/Друг - загадкові містерії нашого життя

Коли настає час появи в нашому житті справжнього Друга? Чи правий Ларошфуко: «Хоч як рідко не зустрічається справжня любов, справжня дружба зустрічається ще рідше»? Шамфор взагалі вважав, що тільки переживши досвід кохання, ми нарешті стаємо здатними до Дружби…
5 June 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Creative Innovation factory

15 травня, вівторок 19:00 Port creative hub / вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а Creative innovation factory — новий проект від Port creative hub та Havas Group Ukraine, у якому ми разом з успішними бізнесменами в креативній сфері будемо шукати спільні відповіді про те, чому, як, коли креатив та інновації у їхніх проектах змогли бути реалізованими та стали успішними. Квитки на захід можна придбати тут: Ціна: Early bird / 100 грн / до 7 травня 23:59 Standart / 150 грн / доступно для продажу з 8 травня 00:00 до 15 травня Тема другої зустрічі Creative innovation factory у Port creative hub Сторітелінг та про те чому яскраво розказана історія важлива для будь-якого бізнесу? ▪ Що таке сторітелінг і як він пов’язаний із цілісністю бренду? Звідки беруться історії у брендів і чи всі вони правдиві? ▪ Як створювати захоплюючі історії, які помітять, у які повірять, і які змотивують підтримали вашу ідею/купити продукт/надихнуть на власний проект? ▪ Як сторітелінг працює із складними темами, про які не хочуть слухати? ▪ Що було першим: цікава історія, що стала запорукою успішного проекту чи успіх/атмосфера проекту, про який стало цікаво слухати історії? Формат зустрічі передбачає короткі виступи про власні проекти та дискусію 5 гостей-бізнесменів із креативного сектору; модерацію та питання від редактора сайту про інновації та культуру «Платформа» Юрія Марченка; можливість задати питання напряму експертам; спілкування гостей у неформальній атмосфері. Спікери події: Наталя Ємченко, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ Денис Казван, незалежний експерт з комунікацій Маша Фронощук, співзасновник та керівник інтернет журналу Platfor.ma Юрій Бабинець, креативний директор Havas Kyiv Ярослав Лодигін, співзасновник радіо Аристократи – Port creative hub
15 May 2018
Ukraine, Kiev, Port creative hub
Master class

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ "

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ"о том, как сделать свое выступление максимально эффектным. Эксперт по ораторскому мастерству – Андрей Бурлуцкий расскажет, как подготовить WOW-спич для выступления перед любой аудиторией.
28 April 2018
Ukraine, Odesa, ул. Гагаринское плато, 5Б
Festival

Portraits Episode #4: Dixon, DJ Tennis

Portraits Episode #4: Dixon, DJ Tennis
28 April 2018
Ukraine, Kiev
Theatre

The ship will not come

Корабель не придет
26 April 2018
Ukraine, Kiev
Seminar

ITEAHub MeetUp: Visual Creators vol 2

ITEAHub MeetUp: Visual Creators vol 2 Сучасне кіномистецтво потребує плідної підготовки, талановитого продюсування та вибухових сценаріїв. 24.04 на ITEAHub MeetUp: Visual Creators vol 2 ми якраз більш детальніше розберемо цих “трьох китів” якісної кінострічки.
24 April 2018
Ukraine, L'viv
Theatre

Любко Дереш. Час історій. Рамаяна

Крутіше за Хокінга. Драматичніше за штучний інтелект. Красивіше за віртуальну реальність. «Рамаяна». Час дізнатися, як все було насправді.
10 April 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Workshop

Семінар Еліни Елліс. Дитяча ілюстрація. Як створити свою першу книгу

Під час семінару ви дізнаєтеся не тільки про те, з яких стадій складається створення дитячої ілюстрованої книги, а й яка техніка та інструменти можуть бути у вашому розпорядженні. Ви зрозумієте, як вибудовувати роботу і як домогтися якісного результату.
5 April 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Concert

Евгений Соя | 02.04.2018 | Ярославль

​Евгений Соя. Десять лет на сцене. 2 апреля Ярославль HIDE loft club Адрес: Республиканская ул. 3, кор. 5А Вход с 19.00 Начало в 20.00
2 April 2018
Russia, Yaroslavl'

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).