TicketForEvent uses cookies OK

Events

Workshop

Створення контенту для культурних проектів

15 вересня у Chasopys.Eduspace відбудеться 4-х годинний воркшоп від Creative Management Camp з практичними кейсами та порадами щодо створення контенту та роботи з текстами для культурних, освітніх і соціальних проектів.
15 September 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

Psychology of Photos. Aleksandr Ktitorchuk

Мастер-класс о психологии фотографии, о том, как показать характер, как раскрыть внутренний мир человека. Как создать не просто картинку, а наполненную глубоким смыслом фотографию. Вы хотите создавать шедевры? Приходите к нам за вдохновением!
2 September 2018
Belarus, Minsk
Workshop

SMM та дизайн для культурних проектів

11 серпня у Chasopys.Eduspace відбудеться 4-х годинний воркшоп від Creative Management Camp з практичними кейсами та порадами щодо створення контенту та використання дизайну для просування культурних, освітніх та соціальних проектів.
11 August 2018
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Seminar

Дон Жуан VS Казанова: філософія спокуси

"Нiхто нездатний, якщо сам не піддався спокусі, спокушати iнших" (Жан Бодрiйяр)
31 July 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Seminar

Театр "НитьЯ" спектакль "Преображение или Швабракадабра"

25 июля в 19:00 СПЕКТАКЛЬ «Преображение или Швабракадабра» театра «НитьЯ!
25 July 2018
Russia, Moscow

Мистецтво діалогу або як перетворити балаканину в говоріння

Бесіди про закони діалогу, його ролі у відносинах, самоактуалізації і творчості.
6 July 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ"о том, как сделать свое выступление максимально эффектным. Эксперт по ораторскому мастерству – Андрей Бурлуцкий расскажет, как подготовить WOW-спич для выступления перед любой аудиторией.
17 June 2018
Ukraine, Odesa, ул. Гагаринское плато, 5Б
Seminar

Ворог/Друг - загадкові містерії нашого життя

Коли настає час появи в нашому житті справжнього Друга? Чи правий Ларошфуко: «Хоч як рідко не зустрічається справжня любов, справжня дружба зустрічається ще рідше»? Шамфор взагалі вважав, що тільки переживши досвід кохання, ми нарешті стаємо здатними до Дружби…
5 June 2018
Ukraine, Kiev, Freud House
Master class

Creative Innovation factory

15 травня, вівторок 19:00 Port creative hub / вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а Creative innovation factory — новий проект від Port creative hub та Havas Group Ukraine, у якому ми разом з успішними бізнесменами в креативній сфері будемо шукати спільні відповіді про те, чому, як, коли креатив та інновації у їхніх проектах змогли бути реалізованими та стали успішними. Квитки на захід можна придбати тут: Ціна: Early bird / 100 грн / до 7 травня 23:59 Standart / 150 грн / доступно для продажу з 8 травня 00:00 до 15 травня Тема другої зустрічі Creative innovation factory у Port creative hub Сторітелінг та про те чому яскраво розказана історія важлива для будь-якого бізнесу? ▪ Що таке сторітелінг і як він пов’язаний із цілісністю бренду? Звідки беруться історії у брендів і чи всі вони правдиві? ▪ Як створювати захоплюючі історії, які помітять, у які повірять, і які змотивують підтримали вашу ідею/купити продукт/надихнуть на власний проект? ▪ Як сторітелінг працює із складними темами, про які не хочуть слухати? ▪ Що було першим: цікава історія, що стала запорукою успішного проекту чи успіх/атмосфера проекту, про який стало цікаво слухати історії? Формат зустрічі передбачає короткі виступи про власні проекти та дискусію 5 гостей-бізнесменів із креативного сектору; модерацію та питання від редактора сайту про інновації та культуру «Платформа» Юрія Марченка; можливість задати питання напряму експертам; спілкування гостей у неформальній атмосфері. Спікери події: Наталя Ємченко, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ Денис Казван, незалежний експерт з комунікацій Маша Фронощук, співзасновник та керівник інтернет журналу Platfor.ma Юрій Бабинець, креативний директор Havas Kyiv Ярослав Лодигін, співзасновник радіо Аристократи – Port creative hub
15 May 2018
Ukraine, Kiev, Port creative hub
Master class

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ "

Мастер-класс "ВЫСТУПАЙ И ПОКОРЯЙ"о том, как сделать свое выступление максимально эффектным. Эксперт по ораторскому мастерству – Андрей Бурлуцкий расскажет, как подготовить WOW-спич для выступления перед любой аудиторией.
28 April 2018
Ukraine, Odesa, ул. Гагаринское плато, 5Б

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).