Events

Master class

Нейромаркетинг: емоції як інструмент управління

22 травня в Часописі разом з Юлією Каменєвою розглянемо: що стоїть за словом «нейромаркетинг»; як можна використовувати емоції в просуванні продуктів та ідей; чому є більш «впливові» і менш «впливові» емоції, як їх розрізнити та інші цікаві питання.
22 May 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys Creative Space
Master class

“Соціальне підприємництво: від ідеї до бізнес-моделювання”

20 травня у Chasopys Eduspace на вас чекають лекції на найбільш актуальні теми, пов’язані із запуском та розвитком вашого соціального підприємства.
20 May 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Master class

Skills Course Workshop. Business Slang in Use

We will take a look at great number of eloquent words, phrases, expressions and idioms in the business context and learn how to use them in speeches and dialogues to make your point clear. When? May 20th, 4 - 8 p.m. Where? Chasopys Eduspace, 30, Velyka Vasylkivska Str., 3rd floor.
20 May 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Training

Джон Кехо "Невероятный успех в бизнесе" - Казань

Тренинг Джона Кехо "Невероятный успех в бизнесе"
20 May 2017
Russia, Kazan', Казань
Conference

B2BSalesMaster

19 мая 2017 года в Киеве пройдет Главное Бизнес-Событие года по привлечению крупных B2B клиентов «B2BSalesMaster: Эффективные инструменты привлечения крупных клиентов без холодных звонков и рекламы»
19 May 2017
Ukraine, Kiev
Training

«Могу управлять продажами. Построение системы продаж в компании на основе системного подхода. Часть 1-я: ЛЮДИ»

В результате участники: Освоят техники и приёмы работы с разными типами возражений. Научатся индивидуально подходить к работе с возражениями (в зависимости от особенностей типа личности и мотивов клиента). Смогут перевести сопротивление клиента при холодном звонке или встрече в обсуждение возможного сотрудничества.
19 May 2017
Russia, Saint Petersburg, Отель "Введенски
Seminar

Складская логистика торгового предприятия

Данный семинар позволит получить практические навыки грамотного зонирования пространства, сортировки товара для минимизации затрат и оптимизации работы предприятия.
18 — 19 May 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

Find a Dream Job. Study to be a Manager and open a Bakery

- Як навчатися на менеджера, а стати кондитером, не пропрацювавши жодного дня в офісі та за спеціальністю - Як не спати ночами, але залишатися енергійною та в гарному настрої - Розкрию секрети гарних фотографій та ведення сторінки в інстаграмі - Розкажу про свої власні лайфхаки та інсайти
18 May 2017
Ukraine, Kiev, Freud House
Workshop

Лекція "Profi". Переговори на емоціях: 13 дієвих технік

17 травня разом з Катериною Ластенко, тренером бізнес школи "Profi", ми поговоримо про емоції в переговорах, що ми знаємо про емоційні маніпуляції і як їм не піддаватися? Що робити на переговорах, якщо до вас налаштовані агресивно, вас намагаються спокусити, звинувачують або ображаються?
17 May 2017
Ukraine, Kiev, Chasopys EduSpace
Training

Тренинг Джона Кехо "Невероятный успех в бизнесе"

Тренинг Джона Кехо "Невероятный успех в бизнесе"
17 May 2017
Russia, Saint Petersburg, Санкт-Петербург