TicketForEvent uses cookies OK

Events

Conference

MAD SEO Conf by Govitall

MAD SEO Conf by Govitall Никакой воды, только практика! В самый разгар года мы решили поделиться с вами только полезными практиками и реальными кейсами SEO-продвижения в сложных нишах на западные рынки. Будет жарко! С докладами у нас будут выступать опытные seo-мастера компании Govitall - Коля Стрелецкий, Ваня Чумаченко и Александр Пяткин, а также мы пригласили наших друзей: Владимир Лучанинов и Олег Коваленко. А утолить жару нам поможет welcome-drink с закусками! Подробнее здесь: madseoconf.govitall.com
19 July 2018
Ukraine, Kiev
Workshop

ЭФФЕКТИВНЫЙ SMM-МАРКЕТИНГ ОТЕЛЯ

ЭФФЕКТИВНЫЙ SMM-МАРКЕТИНГ ОТЕЛЯ. Мы отстроим все ключевые блоки SMM отеля, индивидуально отработаем точки роста и слабые места с адаптацией под ваши бизнес-задачи (генерация бронирований, формирование ядра локальной аудитории, повышение продаж ивент-локаций и др.)
9 — 12 July 2018
Conference

Дискуссия о продажах в ивент от Newsroom & Enframe

Конференц центр Newsroom и студия визуального оформления Enframe объединяет профессионалов в области успешных продаж услуг на рынке мероприятий, которые делятся своими идеями и полезной информацией для представителей ивент индустрии в рамках Дня открытых дверей Newsroom
26 June 2018
Russia, Moscow
Seminar

ITEAHub MeetUp: Wow-маркетинг. Емоції, враження та нейромаркетинг

Поговоримо про: Що саме стоїть за маркетингом емоцій та вражень? Чому емоції наразі відіграють ключову роль у розробці маркетингової стратегії? Як наші фобії впливають на прийняття рішення про купівлю? Основи нейромаркетингу та автоматизація маркетингових дій та інше...
23 June 2018
Ukraine, L'viv
Conference

ICXC Loyalty Marketing, Cobranding & Employee Engagement Summit 2018

V ежегодный "ICXC Loyalty Marketing, Cobranding & Employee Engagement Summit 2018: Советы победителей" - крупнейшее российское мероприятие, посвященное практическим аспектам разработки, внедрения и управления программами лояльности; запуска кобрендинговых проектов и построения внутреннего бренда.
18 — 19 June 2018
Russia, Moscow
Seminar

ITEAHub MeetUp: Правильна публічність

Кому буде корисно? Керівникам, які є амбассадорами бренду Власникам бізнесу, які його активно пропагують Початківцям підприємцям, які хочуть за рахунок публічності зробити свій продукт відомим PR-фахівцям, маркетологам
9 June 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub Meetup: Контент-маркетинг як вибухова сила для бізнесу

Зустріч з експертом обіцяє бути надзвичайно цікавою та пізнавальною для маркетологів, pr та smm менеджмерів, копірайтерів, блогерів та власників бізнесу.
24 May 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Семинар Роберта Макки «Business Story»

«Семинар Роберта Макки — это феноменальный инструмент. Голливудские студии не покупают великие идеи. Они покупают великие истории, которые могут захватить воображение аудитории. Макки учит как превратить идею в историю, а историю в сценарий»
23 May 2018
Russia, Moscow, ЦДП - Цифровое деловое пространство
Seminar

ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3

ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3 В чому особливості ефективної комунікації, як виявити чого дійсно бажає замовник та чи завжди необхідна згода на всі його умови? Про все це та не тільки поміркуємо 17 травня на ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3.
17 May 2018
Ukraine, L'viv
Conference

Конференція Internet Marketing Mini-Camp

31 березня 5 спеціалістів з маркетингу поділяться з вами актуальною інформацією у всіх напрямах маркетингу: від ефективного SMM до створення стабільного потоку клієнтів через маркетингові стратегії.
12 May 2018
Ukraine, Ternopil', Конференція Internet Marketing Mini-Camp

EXPOPROMO GROUP LTD is registered as a Private Limited Company in England and Wales (Company No. 5992085).