TicketForEvent uses cookies OK

Eventos

Presentation

Праздник здоровья

Ознакомление и дегустация с продукцией оздоровления. Продукты разработаны для различных групп населения с учетом потребностей организма в каждый период жизни. Косметических средств и
25 noviembre 2017
Russia, Ulyanovsk

Лекторій BRAINY: Мозок між “дивитися” і “бачити” Як кванти стають бітами, а згодом - чуттями

За останні півсторіччя наука прийшла до розуміння того, яка прірва лежить між “сприйманням” та “усвідомленням”. Хоча кіно- і фотоапарати давно перевершили можливості очей Homo sapiens, їм все ще лишається недоступним складання поезії з приводу зареєстрованого на ПЗС-матрицю місячного сяйва.
27 noviembre 2017
Ukraine, Kiev
Workshop

Лекція співзасновниці Myhelix Дарії Лосєвої. Профілактика здоров'я: як правильно «хакнути» себе, або біохакінг.

Якщо вам цікаво поексперементувати з собою, дізнатись більше про себе, шукати нові питання та відповіді про організм, інвестувати час і гроші аби наблизитись до своєї мети — довголіття — тоді вам буде у нагоді лекція. На ній ми поговоримо про основні принципи біохакінгу.
28 noviembre 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

Заїдайте стрес правильно

Стрес можна заїдати - це роблять багато. Але поки мало кому відомо, що їжа не просто допомагає смачно пережити важкі часи. Деякі продукти і особливі режими руху нейтралізують гормони стресу. Тобто - гасять проблему в зародку, оберігаючи ваше здоров'я від порушень, а вашу талію від зайвих сантиметрів
5 diciembre 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

Pregnancy Day. Kyiv

Дорогие будущие мамочки, и те, кто только планирует беременность! Мы приглашаем вас на новый летний Pregnancy Day от журнала "Твой малыш"! Наша команда готовит все для того, чтобы этот день был наполнен самыми интересными и полезными штуками для будущих мам.
9 diciembre 2017
Ukraine, Kiev
Conference

Стивен Бьюкэнен. "Искусство извлечения сломанных инструментов из корневых каналов по методике доктора Бьюкэнена и доктора Тирочи"

Искусство извлечения сломанных инструментов из корневых каналов по методике доктора Бьюкэнена и доктора Тирочи
10 diciembre 2017
Seminar

Как работать в системе здравоохранения России

Из этого семинара вы узнаете, как эффективно работать в рамках страховой медицины (ОМС и ДМС) и при оказании платных медицинских услуг. Какие особенности, в чём отличие ДМС от ОМС, можно ли делать всё, что захотите в рамках платных медицинских услуг?
16 diciembre 2017
Russia, Moscow
Seminar

Цілюща і езотерична сила мінералів Авторська методика роботи Діани Буджіной

Всі бажаючі можуть принести свої мінерали. Буде зроблено іх діагностику. При необхідності очищення та зярядження їх. Поміч у індивідуальному підіборі мінерала для вашого життя чи певної задачі.
23 diciembre 2017
Ukraine, Kiev
Seminar

Кінезіологія – як тіло говорить правду

Дар’я Ковальчук – міжнародний інструктор з Кіензіологіі, психолог, психотерапевт, засновник ГО ІКОС і офіційний представник міжнародної навчальної програми з кінезіології в Україні.
28 diciembre 2017
Ukraine, Kiev
Training

Брось курить! Курс "ОСВОБОЖДЕНИЕ.онлайн"

Пройдите 21-дневный онлайн-курс по избавлению от табачной зависимости. Все, что требуется: доступ в интернет и 30-40 минут в день на изучение материалов и выполнение простых заданий.
8 septiembre — 31 diciembre 2017

País